Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12726

SUPER CENA - TYLKO TERAZ Mieszkanie bezczynszowe pow. ok. 40m2  przeznaczone dla 1 lub 2 dorosłych osób pracujących OPIS: Do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. ok. 40m2 położony na parterze prywatnego, wolnostojącego budynku zlokalizowanego na osiedlu domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12725

PRZESTRONNY APARTAMENT Z TARASEM I OGRÓDKIEM! DLA PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA - ŚWIEŻO WYKOŃCZONY, BEZ PODATKU PCC! FULL AGD W CENIE! KOMFORTOWY APARTAMENT 3-POKOJOWY O POW. ok 69,44 m2!! FUNKCJONALNY, Z BARDZO PRZESTRONNĄ CZĘŚCIĄ DZIENNĄ! DOSKONAŁA INWESTYCJA W ...

Powierzchnia
69,66 m2
Cena za m2
10 895,78 zł
cena 759 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12724

APARTAMENT 4-POKOJOWY  POŁOŻONY NA DRUGIM PIĘTRZE Z NAROŻNYM BALKONEM IDEALNY DLA RODZINY! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ PODATKU PCC! Inwestycja zlokalizowana ...

Powierzchnia
65,33 m2
Cena za m2
9 300,00 zł
cena 607 569
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Jaworze
działka na sprzedaż

PCN-GS-12722

PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1308m2 W JAWORZU Idealne miejsce do życia dla Twojej RODZINY!! SŁONECZNA I WIDOKOWA  ŚWIETNA LOKALIZACJA - CENTRUM -- ul. Zdrojowa przy PARKU ZDROJOWYM! -- NIERUCHOMOŚĆ DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW! OPIS: Piękna widokowa działka o powierzchni ...

Powierzchnia
1 308,00 m2
Cena za m2
363,15 zł
cena 475 000
działka na sprzedaż - Jaworze

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12717

APARTAMENT 2-POKOJOWY  NA PARTERZE Z TARASEM I OGRÓDKIEM IDEALNY DLA PARY LUB POD INWESTYCJĘ NA WYNAJEM! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ PODATKU ...

Powierzchnia
47,52 m2
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 522 720
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Jasienica, Międzyrzecze Górne
działka na sprzedaż

PCN-GS-12713

SUPER OFERTA - NIE CZEKAJ! TERENY USŁUGOWO - MIESZKANIOWE  MIĘDZYRZECZE GÓRNE NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA O POWIERZCHNI 1020m2  OFERTA DLA INWESTORA - SUPER LOKALIZACJA, BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE GMINNEJ OPIS: Na sprzedaż działka o powierzchni 1020m2 z DUŻYM POTENCJAŁEM. ...

Powierzchnia
1 020,00 m2
Cena za m2
293,14 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12708

 MIESZKANIE 3-pokojowe w niskim bloku  Przytulne o pow. 59,82 m2 + piwnica ZŁOTE ŁANY W SĄSIEDZTWIE STRACONKI PRZYJAZNA I BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA OKOLICA      OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59,82m2 usytuowane w bardzo kameralnym miejscu na ostatnim pietrze ...

Powierzchnia
59,82 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 505,85 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Wapienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12705

!TOP OFERTA w NASZYM BIURZE! KLIMATYCZNY DWOREK o pow. ok 200m2 położony na dużej DZIAŁCE o pow. 2126m2 z wieloma możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi --OSTATNIA TAKA NIERUCHOMOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA-- POSZUKIWANA LOKALIZACJA - Wapienica ZAPORA !SUPER CENA-WARTO! *WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 126 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 095,00 zł
cena 819 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12700

NOWOCZESNY APARTAMENT - TYPU STUDIO  NOWE świeżo wykończone MIESZKANIE - pachnące nowością (kawalerka z OGRÓDKIEM o pow. 49 ) * z MIEJSCEM w cenie!!!! w SUPER OFERCIE!!!! nowy apartamentowiec  ul. Konwaliowa 3 DOSTEPNY OD MAJA   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała
lokal na wynajem

PCN-LW-12693

ATRAKCYJNY LOKAL USŁUGOWO-BIUROWY o pow. 125m2 PIĘTRO W budynku wolnostojącym   PRZESTRZEŃ BIUROWO-USŁUGOWA w WAPIENICY I OGÓLNODOSTĘPNYM PARKINGIEM NA POSESJI OPIS LOKALU LOKAL NA I PIĘTRZE o pow. 125m2 zlokalizowany w wolnostojącym obiekcie, z dużymi ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,00 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Bielsko-Biała
Kryteria wyszukiwania

rozumiem