oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

PCN-DS-12816

WYJĄTKOWA OFERTA NOWOCZESNEGO I FUNKCJONALNEGO DOMU  HAŁCNÓW - ZALEDWIE 5 MIN OD CENTRUM B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY DOM 7- pokojowy - WYKOŃCZONY ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
930 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 993,55 zł
cena 929 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
działka na sprzedaż

PCN-GS-12813

WYJĄTKOWA OFERTA DLA INWESTORA NIERUCHOMOŚĆ W STOLICY PODBESKIDZIA Ponad 3500m2  NIERUCHOMOŚĆ Z POZWOLENIEM NA 8 APARTAMENTÓW PREMIUM IDEALNY PUNKT NA MAPIE BIELSKA - BIAŁEJ !!! ZIELEŃ I STAW NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze - nie czekaj! OPIS: Na ...

Powierzchnia
3 573,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 1 429 200
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, WYPOSAŻONE - Złote Łany

Bielsko-Biała, WYPOSAŻONE - Złote Łany
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12809

NOWOCZESNE MIESZKANIE - WYPOSAŻONE W WYSOKIM STANDARDZIE - dla WYMAGAJĄCYCH niski zabudowa - os. Złote Łany w pobliżu Straconki * brak zgody właściciela na najem dla obcokrajowców - wymagany najem okazjonalny * dostępny od maja OPIS: WYPOSAŻONE - 2 pokojowe ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica - os. PROMIENNE z garażem

Bielsko-Biała, Wapienica - os. PROMIENNE z garażem
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12803

KOMFORTOWY APARTAMENT 2 - pokojowy Z GARAŻEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ os. PROMIENNE * umowa najmu okazjonalnego OPIS: KOMFORTOWY WYKOŃCZONY w najwyższym standardzie APARTAMENT 2-pokojowy o pow. ok 46,26 m2 usytuowane od strony zachodniej z widokiem na góry, na II piętrze ...

Powierzchnia
46,26 m2
Cena za m2
49,72 zł
cena 2 300
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12802

NOWY APARTAMENT o pow. 40m2 2-pokojowy z GARAŻEM za dodatkową opłatą 200 zł SUPER OFERTA-  nowy apartamentowiec  * ZGODA NA NAJEM ZE ZWIERZĘTAMI ul. Konwaliowa   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT NOWY - 2 pokojowy o pow. 40m2 zlokalizowany na I piętrze NOWEGO apartamentowca ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12796

APARTAMENT POD DĘBOWCEM - ul. BLISKA  TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! NAJEM Z FAKTURĄ - 23% 2.400 zł netto SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,88 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12795

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! NAJEM Z FAKTURĄ - 23% SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje w pełni wyposażony POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni z ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,13 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12783

NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod inwestycję!  apartament o pow. 41,35 m2  2 - pokoje OPIS: NOWY APARTAMENT ...

Powierzchnia
41,36 m2
Cena za m2
9 950,00 zł
cena 411 532
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12781

NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod inwestycję!  apartament o pow. 46,39 m2  3 -pokoje OPIS: NOWY APARTAMENT ...

Powierzchnia
46,39 m2
Cena za m2
9 849,99 zł
cena 456 941
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12780

APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ! ZAKUP BEZ PODATKU PCC! NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku!!! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA + FOTOWOLTAIKA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod ...

Powierzchnia
41,09 m2
Cena za m2
11 086,98 zł
cena 455 564
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem