nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
działka na sprzedaż

PCN-GS-12817

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1295 mkw i średnich wymiarach 39x31 m. Teren płaski, nie objęty MPZP ( aktualnie w oczekiwaniu na warunki zabudowy). W sąsiedztwie luźna zabudowa mieszkaniowa, las oraz trasa S-1. Dojazd drogą gruntową do utwardzenia, ...

Powierzchnia
1 295,00 m2
Cena za m2
130,50 zł
cena 169 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

PCN-DS-12816

WYJĄTKOWA OFERTA NOWOCZESNEGO I FUNKCJONALNEGO DOMU  HAŁCNÓW - ZALEDWIE 5 MIN OD CENTRUM B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY DOM 7- pokojowy - WYKOŃCZONY ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
930 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 993,55 zł
cena 929 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Średnie

Jaworze, Jaworze Średnie
dom na sprzedaż

PCN-DS-12815

Wyjątkowy DOM w Centrum Jaworza - w sąsiedztwie Parku Zdrojowego! O pow. całkowitej ok 160 m2, a użytkowej 110 m2! FOTOWOLTAIKA W POŁĄCZENIU Z OGRZEWANIEM DAJE NIEMAL ZEROWE KOSZTY UTRZYMANIA!!! Z PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANYM OGRODEM IDEALNA LOKALIZACJA DO ŻYCIA ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
899 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 306,25 zł
cena 1 649 000
dom na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Średnie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Nałęże

Jaworze, Jaworze Nałęże
dom na sprzedaż

PCN-DS-12814

* SUPER OKAZJA *  NOWY wykończony POD KLUCZ - pachnący NOWOŚCIĄ * DOTĄD NIEZAMIESZKAŁY Dom w stanie - do ZAMIESZKANIA/ do WEJŚCIA od zaraz o łacznej pow. użytkowej 108,33 m2 z czego garaż posiada pow. 15,89 m2 DOM w zabudowie bliźniaczej u PODNÓŻA GÓR  w ...

Powierzchnia
108,33 m2
Powierzchnia działki [m2]
257 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 154,16 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Nałęże
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
działka na sprzedaż

PCN-GS-12813

WYJĄTKOWA OFERTA DLA INWESTORA NIERUCHOMOŚĆ W STOLICY PODBESKIDZIA Ponad 3500m2  NIERUCHOMOŚĆ Z POZWOLENIEM NA 8 APARTAMENTÓW PREMIUM IDEALNY PUNKT NA MAPIE BIELSKA - BIAŁEJ !!! ZIELEŃ I STAW NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze - nie czekaj! OPIS: Na ...

Powierzchnia
3 573,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 1 429 200
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12812

EKSKLUZYWNY APARTAMENT Z KLIMATYZACJĄ DLA WYMAGAJĄCEGO NAJEMCY!!! W ZNAKOMICIE SKOMUNIKOWANEJ CZĘŚCI CZECHOWIC WYKOŃCZONY WG NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW! Z BALKONEM, DUŻYM INDYWIDUALNYM GARAŻEM ORAZ MIEJSCEM ZEWNĘTRZNYM W CENIE! Dostępny od 01.06.2026!   OPIS: Atrakcyjny ...

Powierzchnia
34,00 m2
Cena za m2
58,82 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Czechowice-Dziedzice
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczyrk

Szczyrk
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12810

KLIMATYCZNY APARTAMENT 2-POKOJOWY w SZCZYRKU w cenie 2.500 zł (przy założeniu UMOWY NAJMU na 1-rok czasu) * możliwość negocjacji ceny WAŻNE: IDEALNE DLA KADRY MENAGERSKIEJ NIESPOTYKANA - OFERTA!!!!!! warunki ustalane indywidualnie!!!   OPIS: Niespotykana oferta wynajmu ...

Powierzchnia
36,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczyrk
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, WYPOSAŻONE - Złote Łany

Bielsko-Biała, WYPOSAŻONE - Złote Łany
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12809

NOWOCZESNE MIESZKANIE - WYPOSAŻONE W WYSOKIM STANDARDZIE - dla WYMAGAJĄCYCH niski zabudowa - os. Złote Łany w pobliżu Straconki * brak zgody właściciela na najem dla obcokrajowców - wymagany najem okazjonalny * dostępny od maja OPIS: WYPOSAŻONE - 2 pokojowe ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, NOWY - jesczenie NIEZAMIESZKAŁY APARTAMENT

Bielsko-Biała, NOWY - jesczenie NIEZAMIESZKAŁY APARTAMENT
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12808

STARY BROWAR - EKSKLUZYWNA INWESTYCJA NOWOCZESNY APARTAMENT 3-pokojowy  dla PIERWSZEGO NAJEMCY z pięknym widokiem na pasmo gór!!!! JEDYNY W SWOIM RODZAJU! z miejscem w GARAŻU oraz komórką lokatorską - w CENIE!!!!  w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec ul. ŁAGODNA * ...

Powierzchnia
54,73 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
63,95 zł
cena 3 500
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12807

OSIEDLE SŁONECZNE NISKI BLOK SUPER OFERTA INWESTYCYJNA!   OPIS: Ciekawe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,5m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Słonecznym. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. Funkcjonalny układ pomieszczeń: ustawne pokoje, kuchnia ...

Powierzchnia
51,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 970,87 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
Kryteria wyszukiwania

rozumiem