Bielsko-Biała, Beskidzkie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12642

PODWYŻSZONY STANDARD WYKOŃCZENIA! WYJĄTKOWA INWESTYCJA W NIEZWYKLE WIDOKOWYM MIEJSCU! DO TEGO ZNAKOMITA KOMUNIKACJA I BARDZO SPOKOJNA OKOLICA! ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO, CZEGO SZUKASZ Podwyższony standard dewelperski obejmuje w cenie: * ogrzewanie podłogowe ...

Powierzchnia
66,94 m2
Cena za m2
10 442,19 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Beskidzkie

Łodygowice, Pietrzykowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-12635

 ATRAKCYJNA CENA !!! DUŻY DOM DWULOKALOWY Do sprzedaży budynek dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 360 mkw z podziałem na dwa niezależne segmenty 190 i 170 mkw oraz przyziemie 140 mkw. Budynek w trakcie budowy w stanie surowym zamkniętym, ...

Powierzchnia
500,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 834 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
1 198,00 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12633

NOWOCZESNY APARTAMENT gotowy do przejęcia od zaraz 2 pokojowy o pow. 37,81m2  w stanie deweloperskim z niezwykłą funkcjonalnością NOWE MIESZKANIE - wysokiej klasy w JAWORZU ul. Złota w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec  * wraz z miejscem postojowym i komórką ...

Powierzchnia
37,81 m2
Cena za m2
10 499,87 zł
cena 397 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Żywiec

Żywiec
dom na sprzedaż

PCN-DS-12631

NOWOCZESNY, PARTEROWY, 4-POKOJOWY DOM JEDNORODZINNY położony na kameralnym osiedlu w Radziechowy k/Żywca TYLKO 8km od Rynku w Żywcu! Zamknięte osiedle - tylko 6 budynków, każdy posadowiony na ogrodzonej, indywidualnej działce. Super zaciszna, widokowa lokalizacja Szybki dojazdem ...

Powierzchnia
96,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 240,51 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Żywiec

Bielsko-Biała, Beskidzkie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12630

Powierzchnia
65,66 m2
Cena za m2
10 493,45 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Beskidzkie

Jasienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12629

SUPER OKAZJA -  - DOMY w zabudowie bliźniaczej u PODNÓZA GÓR  w BIERACH INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA!!!!! POMPA CIEPŁA W CENIE!   Dom w stanie DEWELOPERSKIM - o  pow. użytkowej 100 m2 DZIAŁKA około 400 m2 KAMERALNA INWESTYCJA - tylko 2 budynki łączone ...

Powierzchnia
100,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 750,00 zł
cena 775 000
dom na sprzedaż - Jasienica

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12628

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENT NA 1 PIĘTRZE SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 1-pokojowy o pow. 30m2 Z BALKONEM OPIS: NOWY APARTAMENT 1-pokojowy o pow. 30m2 położony ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
11 333,33 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12627

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENTY Z TARASEM SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 2-pokojowy o pow. 38m2 Z DUŻYM TARASEM OPIS: NOWY APARTAMENT 2-pokojowy o pow. ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
11 578,95 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała
działka na sprzedaż

PCN-GS-12614

TOP OFERTA NA WIOSNĘ! DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ PRZYGOTOWANA POD INWESTYCJĘ WYDANE POZWOLENIE NA BUDOWĘ - 4 APARTAMENTY NIERUCHOMOŚĆ OGRODZONA I UZBROJONA - ZACZNIJ BUDOWĘ JUŻ TERAZ! GÓRNE PRZEDMIEŚCIE - POWIERZCHNIA 956 m2  WJAZD Z DROGI PUBLICZNEJ - GOTOWE ...

Powierzchnia
956,00 m2
Cena za m2
459,21 zł
cena 439 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, Wapienica
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12608

2-pokojowe w niskim bloku pow. 44m2    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 4-piętrze niskiego bloku - ul. REGERA (WAPEINICA). Bardzo dobrze nasłonecznione z uwagi na usytuowanie okien od strony południowo-zachodniej z widokiem na góry i osiedle. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,36 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem