Radziechowy-Wieprz
działka na sprzedaż

PCN-GS-12466

SŁONECZNA, WIDOKOWA 27 ARÓW Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 700 MKW i średnich wymiarach 22x122 m. Kształt prostokąta, teren pochylony w  kierunku zachodnim, widokowy, dobrze nasłoneczniony, dojazd drogą gruntową. W MPZP teren oznaczony jako rolny z możliwością ...

Powierzchnia
2 700,00 m2
Cena za m2
129,63 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Radziechowy-Wieprz
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
lokal na sprzedaż

PCN-LS-12461

KAMIENICA Z PROSPERUJĄCĄ RESTAURACJĄ/PIZZERIĄ Oferta na wyłączność - kontakt przez agenta. Do sprzedaży kamienica z prosperującą restauracją/pizzerią zlokalizowana w ścisłym centrum miasta. Obiekt o powierzchni 397 mkw, po generalnym remoncie, bardzo dobrze utrzymany, ...

Powierzchnia
397,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6 801,01 zł
cena 2 700 000
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała

Skoczów (gw), Pogórze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12457

POGÓRZE-KAMERALNE APARTAMENTY -INDYWIDUALNE WEJŚCIE - O pow. 64,11m2  -POMPA CIEPŁA- -INDYWIDUALNY OGRÓDEK- !TYLKO 10 APARTAMENTÓW NA INWESTYCJI - BEZCZYNSZOWE!   Najnowsza inwestycja w POGÓRZU. Kameralny i ekskluzywny budynek w DOSKONALE SKOMUNIKOWANEJ ...

Powierzchnia
64,11 m2
Cena za m2
8 157,85 zł
cena 523 000
mieszkanie na sprzedaż - Skoczów (gw), Pogórze

Świnna, Komarnik
działka na sprzedaż

PCN-GS-12456

ŚWINNA-POWIAT ŻYWIECKI  DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA Prezentuję na sprzedaż działkę o przeznaczeniu budowlano-rolnym o powierzchni około 70 arów, z czego 50 arów jest terenem budowalnym. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - jednostka ...

Powierzchnia
6 700,00 m2
Cena za m2
44,63 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Świnna, Komarnik

Jasienica, Biery
działka na sprzedaż

PCN-GS-12448

BIERY-GMINA JASIENICA DZIAŁKA BUDOWLANA Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Bierach w sąsiedztwie ulicy Olszowej o powierzchni 1242mkw. Działka usytuowane wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych.Spokojna i cicha okolica oraz dużo terenów zielonych. Działka ...

Powierzchnia
1 242,00 m2
Cena za m2
232,69 zł
cena 289 000
działka na sprzedaż - Jasienica, Biery

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12447

MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE BEZCZYNSZOWE 2 POKOJE W KAMERALNYM BUDYNKU Z OGRÓDKIEM I MIEJSCEM POSTOJOWYM Proponuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,3m2, usytuowane w kameralnym prywatnym budynku w Mikuszowicach Krakowskich.Budynek jednokondygnacyjny z 2011 ...

Powierzchnia
48,30 m2
Cena za m2
8 881,99 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12427

OSTATNIE DOSTĘPNE MIESZKANIE NA TEJ INWESTYCJI ZUPEŁNIE NOWY, WYKOŃCZONY POD KLUCZ 3-POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM !!!  TYLKO 598.000zł HIT CENOWY - 9519zł/m2 !!! i... nie płacisz podatku PCC!    OPIS: NOWY APARTAMENT 3-pokojowy o pow. 62,82m2 położony w ...

Powierzchnia
62,82 m2
Cena za m2
9 519,26 zł
cena 598 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała
lokal na wynajem

PCN-LW-12417

LOKAL o pow. 138m2 - PARTER z ogródkiem IDEALNY - dla osób poszukujących przestrzeni na PRZEDSZKOLE lub ŻŁOBEK - oferta jakich mało!  a duże możliwości aranżacji - DOSTOSOWUJĄC OBIEKT DO SWOICH POTRZEB * WŁASNY PARKING - miejsca postojowe nawet do 8 stanowisk ...

Powierzchnia
138,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
47,10 zł
cena 6 500
lokal na wynajem - Bielsko-Biała

Skoczów (gw), Pierściec
dom na sprzedaż

PCN-DS-12416

KOMFORTOWY EKO DOM 104m2  z WIATĄ I DUŻYM OGRODEM 1140m2 --Super cena w tej części Beskidów-- Nie czekaj - zadzwoń już dziś! WYJĄTKOWA OFERTA KLIMATYCZNEGO DOMU z 2022r. BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY ...

Powierzchnia
104,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 140 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 317,31 zł
cena 969 000
dom na sprzedaż - Skoczów (gw), Pierściec

Węgierska Górka
obiekt na sprzedaż

PCN-BS-12413

WĘGIERSKA GÓRKA  OBIEKT PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY Proponuję do sprzedaży obiekt o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym o powierzchni 2666,53 mkw, znajdujący się w Węgierskiej Górce.Nieruchomość lokalizacyjnie usytuowana w sąsiedztwie centrum miejscowości z łatwym ...

Powierzchnia
2 666,53 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 054 m²
Cena za m2
1 087,56 zł
cena 2 900 000
obiekt na sprzedaż - Węgierska Górka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem