nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12779

NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod inwestycję!  apartament o pow. 30,58 m2 typu STUDIO (kawalerka) OPIS: NOWY ...

Powierzchnia
30,58 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 330 264
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota

Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota
dom na sprzedaż

PCN-DS-12778

W CENIE 749 tys ZYSKUJESZ: - budynek wykończony pod klucz W WYSOKIM STANDARDZIE z piękną kuchnią wraz ze sprzętami AGD i dwiema kompletnymi  łazienkami + pralka! - Pompę Ciepła Z KOMPLETNYM osprzętem, - Dwie Jednostki Klimatyzacji + Termoregulator, - instalacja ...

Powierzchnia
91,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 185,79 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12777

NOWA OFERTA W WIDOKOWEJ LOKALIZACJI! - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią DOSTĘPNE OD ZARAZ! KORZYSTNE USYTUOWANIE - Z WIDOKIEM NA GÓRY OD STRONY SALONU! INTERNET ŚWIATŁOWODOWY W CENIE! BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANE OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ! mieszkanie ...

Powierzchnia
49,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,13 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kopernika

Bielsko-Biała, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12776

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska! ŚWIETNY DOJAZ DO CENTRUM I DOSTĘP DO ROZWINIĘTEJ INFRASTRUKTURY USŁUGOWO-HANDLOWEJ - Os. Kopernika DOSKONAŁA OFERTA INWESTYCYJNA!!   OPIS: Na sprzedaż naprawdę ustawne mieszkanie o ...

Powierzchnia
36,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 390,11 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12775

TOP LOKALIZACJA - ALEKSANDROWICE APARTAMENT Z OGRÓDKIEM PRZY LOTNISKU NOWOCZESNA ARCHITEKTURA - KAMERALNA ZABUDOWA MIESZKANIE 3-pokojowe ROGOWE o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem NIE CZEKAJ - WYJĄTKOWA OKAZJA    OPIS MIESZKANIA: Najnowsza inwestycja ...

Powierzchnia
57,75 m2
Cena za m2
10 400,00 zł
cena 600 600
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12774

SUPER WYKOŃCZONE MIESZKANIE - Z PRAWDZIWYM KLIMATEM! 2-POKOJOWE Z DODATKOWĄ WNĘKĄ SYPIALNĄ/POKOJEM DO PRACY! W CENIE WSZYSTKIE ZABUDOWY STAŁE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH  KORZYSTNA EKSPOZYCJA, UROKLIWY BALKON Z OTWARTYM WIDOKIEM NA ZIELEŃ - TUTAJ POCZUJESZ SIĘ WYJĄTKOWO! DUŻA ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
8 980,00 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12773

EKSKLUZYWNY APARTAMENT O KORZYSTNEJ EKSPOZYCJI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ - Z WIDOKIEM NA GÓRY! - BARDZO NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA - POMPA CIEPŁA! - DLA PIERWSZEGO NAJEMCY, z indywidualnym miejscem zewnętrznym w cenie! NA WYPOSAŻENIU OGRZEWANIE PODŁOGOWE oraz KLIMATYZACJA!    OPIS: Atrakcyjne ...

Powierzchnia
30,50 m2
Cena za m2
72,13 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
dom na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
dom na sprzedaż

PCN-DS-12772

JAWORZE-DOM WOLNOSTOJĄCY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI   OPIS: DOM WOLNOSTOJĄCY -funkcjonalny,może działać w systemie dwurodzinnym o powierzchni użytkowej 155,80 m2. Zlokalizowany na dużej działce powierzchni około 19 arów. Oferta odpowiednia dla osób ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 835 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
0,00 zł
cena 860 000
dom na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12771

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni z TARASEM I WYJĄTKOWYM WIDOKIEM  OPIS: KOMFORTOWE ...

Powierzchnia
36,59 m2
Cena za m2
71,06 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PCN-LW-12769

 LOKAL USŁUGOWO-MAGAZYNOWY o pow. 80m2 położony na PARTERZE budynku o charakterze biurowo-usługowym OBIEKT W CENTRUM MIASTA, Z WŁASNYM PARKINGIEM, POŁOŻONY W POBLIŻU CENTRUM HANDLOWEGO "SFERA" OPIS: Lokal o przeznaczeniu biurowo-usługowo-magazynowym zlokalizowany ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 3 200
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem