Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11380

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENTY Z TARASAMI I BALKONAMI  SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 2-pokojowy z dużą garderobą o pow. 49,17m2 z BALKONEM o pow. 8,76m2 OPIS: NOWY ...

Powierzchnia
49,17 m2
Cena za m2
9 400,00 zł
cena 462 198
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Jasienica, Międzyrzecze Górne
dom na sprzedaż

PCN-DS-11307

!TOP OFERTA w NASZYM BIURZE! KLIMATYCZNY DWOREK o pow. ok 169m2 położony w JASIENICY na kameralnej działce o pow. 400m2 z wieloma możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi --WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ w swej atrakcyjności- IDEALNA LOKALIZACJA - na obrzeżach miasta (JASIENICA) z ...

Powierzchnia
169,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 840,24 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Szczyrk, Biła

Szczyrk, Biła
działka na sprzedaż

PCN-GS-11049

NOWA CENA - POSZUKIWANA LOKALIZACJA WYJĄTKOWA OFERTA DLA INWESTORA NIERUCHOMOŚĆ W ZIMOWEJ STOLICY POLSKI! Korzystny MPZP - dopuszcza PENSJONATY IDEALNY PUNKT NA MAPIE SZCZYRKU - ul. GÓRSKA!!! --DOJAZD Z DROGI ASFALTOWEJ POWIATOWEJ-- Oferta na wyłączność- tylko w ...

Powierzchnia
1 699,00 m2
Cena za m2
1 100,65 zł
cena 1 870 000
działka na sprzedaż - Szczyrk, Biła

Jasienica, Mazańcowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-10892

WYJĄTKOWA OFERTA KLIMATYCZNEJ VILLI o łącznej pow. 970m2 3 WYODRĘBNIONE SEGMENTY z częściami WSPÓLNYMI w UROKLIWEJ CZĘŚCI MAZAŃCOWIC  z magicznym widokiem na pasmo gór NIERUCHOMOŚĆ z pięknie zagospodarowanym OGRODEM o pow. 47a z prywatnym SPA - do dyspozycji BASEN ...

Powierzchnia
970,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 799 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
7 113,40 zł
cena 6 900 000
dom na sprzedaż - Jasienica, Mazańcowice
video
obiekt na sprzedaż - Szczyrk, Czyrna

Szczyrk, Czyrna
obiekt na sprzedaż

PCN-BS-10882

WYJĄTKOWA OFERTA DOMU   w Szczyrku w odległości 100 metrów od kolejki linowej na Gorę Skrzyczne​​​​​​ gotowy produkt na wynajem (pokoje na wynajem) lub możliwość zmiany adaaptacji DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTCYJNA Z POTENCJAŁEM   DOM NA SPRZEDAŻ Z NAJEMCAMI - gotowy ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
509 m²
Cena za m2
5 961,54 zł
cena 1 550 000
obiekt na sprzedaż - Szczyrk, Czyrna

Buczkowice, Rybarzowice
obiekt na wynajem

PCN-BW-10763

SUPER OFERTA! WYBRUKOWANY PLAC Z REPREZENTACYJNYM BIUREM W NOWOCZESNYM BIUROWCU RYBARZOWICE, PRZY ZJEŹDZIE Z DROGI S1   Proponujemy do wynajęcia: * teren wybrukowany o pow. ok. 1000m2 * z dwoma biurami o łącznej powierzchni 30m2 w nowoczesnym budynku biurowym. Pomieszczenia ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
9,00 zł
cena 9 000
obiekt na wynajem - Buczkowice, Rybarzowice

Buczkowice, Rybarzowice
działka na wynajem

PCN-GW-10737

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
9,00 zł
cena 9 000
działka na wynajem - Buczkowice, Rybarzowice

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

PCN-GS-10537

SUPER OFERTA!!!!!! NIEZWYKLE UROKLIWA DZIAŁKA Z PRYWATNYM LASEM I PIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRY! CENA OBEJMUJE PROJEKT BUDOWLANY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO O WYJĄTKOWO NOWOCZESNEJ ARCHITEKTURZE! WSZYSKIE POTRZEBNE POZWOLENIA MASZ Z GŁOWY - GOTOWA DO ROZPOCZĘCIA BUDOWY!!!  OPIS: Na ...

Powierzchnia
2 116,00 m2
Cena za m2
236,29 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała
lokal na wynajem

PCN-LW-10380

NOWA PRZESTRZEŃ BIUROWO-USŁUGOWA NA MAPIE BIELSKA-BIAŁEJ Z WŁASNYM, DUŻYM PARKINGIEM Proponujemy do wynajęcia lokale użytkowe w ogromnym wyborze powierzchni, mieszczące się w dwupiętrowym budynku o charakterze biurowo-usługowo-handlowym. Budynek położony jest ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
40,00 zł
cena 8 000
lokal na wynajem - Bielsko-Biała

Buczkowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-10264

SUPER OFERTA INWESTYCYJNA!!! działka o pow. 1813m2 z domem usytuowana bezpośrednio  przy głównej drodze na SZCZYRK - BUCZKOWICE z dużymi możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi   OPIS: Budynek mieszkalny jednorodzinnym z poddaszem użytkowym, wolnostojący wraz ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 813 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 942,11 zł
cena 559 000
dom na sprzedaż - Buczkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem