nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12755

Bielsko-Biała ul. Marii Konopnickiej - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią DOSTĘPNE OD ZARAZ! BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANE KAMERALNE OSIEDLE! mieszkanie bardzo zadbane. -NAJEM OKAZJONALNY-   OPIS: Atrakcyjne mieszkanie - 2 POKOJOWE o pow. 51 m2 o ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
31,01 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała
nowa oferta
dom na sprzedaż - Łodygowice

Łodygowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-12754

Niezwykle urokliwy dom 4 pokojowy - z garażem pięknie zagospodarowanym OGRODEM w ŁODYGOWICACH można w tym miejscy poczuć się wyjątkowo z dala od miejskiego zgiełku Klimatyczny dom z klimatycznym ogrodem o pow. 831m2 OPIS: NA SPRZEDAŻ KOMFORTOWY I BARDZO ZBANY DOM ...

Powierzchnia
139,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
831 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 101,87 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Łodygowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12752

KOMFORT ŻYCIA MA ZNACZENIE! APARTAMENT POD KLUCZ!!! Z DUŻYM OGRODEM I DWOMA TARASAMI W WYSOKIM STANDARDZIE! NIE PŁACISZ PODATKU PCC! KAMERALNY 4-MIESZKANIOWY APARTAMENTOWIEC! PACHNĄCY NOWOŚCIĄ - super oferta jakich mało! + MIEJSCE POSTOJOWE w cenie 20.000 ...

Powierzchnia
70,37 m2
Cena za m2
10 842,69 zł
cena 763 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12751

KOMFORT ŻYCIA MA ZNACZENIE! APARTAMENT POD KLUCZ!!! Z DWOMA DUŻYMI BALKONAMI W WYSOKIM STANDARDZIE! NIE PŁACISZ PODATKU PCC! KAMERALNY 4-MIESZKANIOWY APARTAMENTOWIEC! PACHNĄCY NOWOŚCIĄ - super oferta jakich mało! + MIEJSCE POSTOJOWE w cenie 20.000 zł OPIS ...

Powierzchnia
76,44 m2
Cena za m2
10 321,82 zł
cena 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Wapienica
obiekt na sprzedaż

PCN-BS-12748

BIELSKO-BIAŁA WAPIENICA-W SĄSIEDZTWIE ULICY STRAŻACKIEJ I MIĘDZYRZECKIEJ DUŻY OBIEKT MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektu produkcyjno-magazynowego o łącznej powierzchni użytkowej 994,10 mkw. Skład obiektu stanowi kompleks budynków o przeznaczeniu ...

Powierzchnia
994,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 056 m²
Cena za m2
2 463,53 zł
cena 2 449 000
obiekt na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne

Jasienica, Międzyrzecze Górne
obiekt na sprzedaż

PCN-BS-12747

MIĘDZYRZECZE GÓRNE BUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego położonego  w Międzyrzeczu Górnym. Nieruchomość  o powierzchni użytkowej 268,67 mkw. W całości podpiwniczony. Bardzo dobre miejsce do działalności ...

Powierzchnia
340,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
880 m²
Cena za m2
2 367,65 zł
cena 805 000
obiekt na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, WYPOSAŻONE - Złote Łany

Bielsko-Biała, WYPOSAŻONE - Złote Łany
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12746

NOWOCZESNE MIESZKANIE - WYPOSAŻONE W WYSOKIM STANDARDZIE - dla WYMAGAJĄCYCH niski zabudowa - os. Złote Łany w pobliżu Straconki * brak zgody właściciela na najem dla obcokrajowców - wymagany najem okazjonalny * dostępny od maja OPIS: WYPOSAŻONE - 2 pokojowe ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
działka na sprzedaż

PCN-GS-12745

WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 817m2 W JAWORZU Idealne miejsce do życia dla Twojej RODZINY!! ŚWIETNA LOKALIZACJA - CENTRUM -- ul. Zdrojowa przy PARKU ZDROJOWYM! -- IDEALNY METRAŻ POD MAŁY DOM W GÓRACH OPIS: Najnowsza oferta! Widokowa i kameralna działka o powierzchni ...

Powierzchnia
817,00 m2
Cena za m2
410,04 zł
cena 335 000
działka na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12744

OSTATNIE TAKIE MIESZKANIE - PROMOCJA  NOWY - APARTAMENT -  dla PIERSZWEGO WŁAŚCICIELA * pachnący nowością!!!!!!! GOTOWY - NOWY apartament  3-pokojowy - WYKOŃCZONY POD KLUCZ o pow. 62,82m2 na II piętrze * nie płacisz podatku PCC    OPIS: NOWY APARTAMENT ...

Powierzchnia
62,82 m2
Cena za m2
9 519,26 zł
cena 598 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum

Pszczyna, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12741

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU! DO TEGO ZNAKOMITA KOMUNIKACJA I BARDZO SPOKOJNA OKOLICA! ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO, CZEGO SZUKASZ! OPIS APARTEMENTU: USTAWNY apartament o pow. 60,38 m2, 3-pokojowy + duży balkon o pow ok 7 m2, usytuowany na II piętrze w ...

Powierzchnia
60,38 m2
Cena za m2
9 900,00 zł
cena 597 762
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem