nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum

Pszczyna, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12740

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU! DO TEGO ZNAKOMITA KOMUNIKACJA I BARDZO SPOKOJNA OKOLICA! ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO, CZEGO SZUKASZ! OPIS APARTEMENTU: USTAWNY apartament o pow. 57,25 m2, 3-pokojowy z praktyczną garderobą + duży balkon, usytuowany na ...

Powierzchnia
57,25 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 600,00 zł
cena 549 600
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12739

OBNIŻA CENY!!!!! Wysoka jakość!!!!! SUPER OFERTA - z widokiem na pasmo gór ATRAKCYJNE 3-pokojowe mieszkanie  o pow.47,50m2 z oddzielna kuchnią  BLISKO CENTRUM ul. CZYSTA * gotowe do zamieszkania od zaraz   OPIS: KOMFORTOWE i WYJĄTKOWE  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
47,50 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 452,63 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum

Pszczyna, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12738

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU! DO TEGO ZNAKOMITA KOMUNIKACJA I BARDZO SPOKOJNA OKOLICA! ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO, CZEGO SZUKASZ! OPIS APARTEMENTU: USTAWNY apartament o pow. 25,15 m2, typu studio, z dużym balkonem, usytuowany na II piętrze w nowym ...

Powierzchnia
25,15 m2
Cena za m2
11 500,00 zł
cena 289 225
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum

Pszczyna, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12737

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU! DO TEGO ZNAKOMITA KOMUNIKACJA I BARDZO SPOKOJNA OKOLICA! ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO, CZEGO SZUKASZ! OPIS APARTEMENTU: USTAWNY apartament o pow. 41,24 m2, 2-pokojowy + duży balkon, usytuowany na II piętrze w nowym apartamentowcu!  OPIS ...

Powierzchnia
41,24 m2
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 453 640
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12736

APARTAMENT 3-pokojowy o pow ok. 47 m2 Z DWOMA SŁONECZNYMI BALKONAMI! W BARDZO KORZYSTNEJ LOKALIZACJI - SZYBKI DOSTĘP DO CENTRUM! WYSOKI STANDARD BUDOWNICTWA - PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANA PRZESTRZEŃ! OSTATNI APARTAMENT O TAKIM UKŁADZIE!!! OPIS: USTAWNE MIESZKANIE ...

Powierzchnia
47,29 m2
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 515 461
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12734

PRZESTRONNY APARTAMENT O KORZYSTNEJ EKSPOZYCJI! - SUPER LOKALIZACJA DLA RODZINY - BARDZO KAMERALNE USYTUOWANY Z WIDOKIEM NA WYSOKĄ ZIELEŃ I GÓRY! OPIS: USTAWNE MIESZKANIE 3-POKOJOWE o pow. 64,83 m2 z przynależnym tarasem zlokalizowane jest w nowo powstającym ...

Powierzchnia
64,83 m2
Cena za m2
9 900,00 zł
cena 641 817
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12727

NOWA CENA ! GOTOWE DO ZAMIESZKANIA, GARAŻ, ALTANA, KLIMATYZACJA ! 15 minut do centrum Bielska- Jaworze: mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania o powierzchni użytkowej 57,5 mkw, usytuowane na drugim piętrze w niskim, ocieplonym bloku. Mieszkanie ...

Powierzchnia
63,70 m2
Cena za m2
8 320,25 zł
cena 530 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12726

SUPER CENA - TYLKO TERAZ Mieszkanie bezczynszowe pow. ok. 40m2  przeznaczone dla 1 lub 2 dorosłych osób pracujących OPIS: Do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. ok. 40m2 położony na parterze prywatnego, wolnostojącego budynku zlokalizowanego na osiedlu domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 600
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12725

PRZESTRONNY APARTAMENT Z TARASEM I OGRÓDKIEM! DLA PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA - ŚWIEŻO WYKOŃCZONY, BEZ PODATKU PCC! FULL AGD W CENIE! KOMFORTOWY APARTAMENT 3-POKOJOWY O POW. ok 69,44 m2!! FUNKCJONALNY, Z BARDZO PRZESTRONNĄ CZĘŚCIĄ DZIENNĄ! DOSKONAŁA INWESTYCJA W ...

Powierzchnia
69,66 m2
Cena za m2
10 895,78 zł
cena 759 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12724

APARTAMENT 4-POKOJOWY  POŁOŻONY NA DRUGIM PIĘTRZE Z NAROŻNYM BALKONEM IDEALNY DLA RODZINY! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ PODATKU PCC! Inwestycja zlokalizowana ...

Powierzchnia
65,33 m2
Cena za m2
9 300,00 zł
cena 607 569
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem