Buczkowice, Rybarzowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-12672

SEGMENT BLIŹNIAKA DO REMONTU Do sprzedaży segment bliźniaka o powierzchni użytkowej ok. 65 i całkowitej 80 mkw. Murowany budynek z lat trzydziestych ubiegłego wieku, do kapitalnego remontu, pokryty blachodachówką, ogrzewany piecem gazowym, okna PCV. Możliwość adaptacji ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 487,50 zł
cena 279 000
dom na sprzedaż - Buczkowice, Rybarzowice

Bielsko-Biała
działka na sprzedaż

PCN-GS-12671

DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z BUDYNKIEM POD NAJEM  Nieruchomość budowlano rolna o powierzchni 2995 mkw w tym około 1625 mkw terenu budowlanego. Działka  w kształcie nieregularnym, zabudowana budynkiem powierzchni całkowitej 240 i użytkowej 160 mkw, którego najmem zainteresowany ...

Powierzchnia
2 995,00 m2
Cena za m2
550,92 zł
cena 1 650 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała

Szczyrk
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12670

KLIMATYCZNY APARTAMENT 2-POKOJOWY w SZCZYRKU w cenie 2.500 zł (przy założeniu UMOWY NAJMU na 1-rok czasu) * możliwość negocjacji ceny WAŻNE: IDEALNE DLA KADRY MENAGERSKIEJ NIESPOTYKANA - OFERTA!!!!!! warunki ustalane indywidualnie!!!   OPIS: Niespotykana oferta wynajmu ...

Powierzchnia
36,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczyrk

Pawłowice, Golasowice
działka na sprzedaż

PCN-GS-12665

PLANTACJA TOPOLI SKANDYNAWSKIEJ Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,48 ha zagospodarowana jako plantacja topoli skandynawskiej do produkcji biomasy. Teren o średnich wymiarach 100x150m, zabudowany małym budynkiem gospodarczym, płaski, wilgotny, sprzyjający ...

Powierzchnia
14 680,00 m2
Cena za m2
13,56 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Pawłowice, Golasowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12664

APARTAMENT 1-POKOJOWY TYPU KAWALERKA NA PIERWSZYM PIĘTRZE Z BALKONEM   IDEALNY DLA SINGLA LUB POD INWESTYCJĘ! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ ...

Powierzchnia
27,17 m2
Cena za m2
11 900,00 zł
cena 323 323
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała
lokal na wynajem

PCN-LW-12660

11 LISTOPADA - LOKAL 78 MKW Z WITRYNĄ Do wynajęcia lokal o powierzchni 78 mkw usytuowany przy ul. 11 Listopada. Lokal na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy oraz witryną wystawową. Lokal z przeznaczeniem pod biuro handel lub usługi, przeznaczony do ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
29,49 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Bielsko-Biała

Łodygowice
działka na sprzedaż

PCN-GS-12657

ŁODYGOWICE - WIDOKOWA 957 MKW Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 957 mkw i średnich wymiarach 27x36m. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, widokowy, dojazd drogą utwardzoną, w sąsiedztwie luźna zabudowa mieszkaniowa. Media dostępne w ulicy. Ważne: * ...

Powierzchnia
957,00 m2
Cena za m2
182,86 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Łodygowice

Pszczyna, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12656

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU! DO TEGO ZNAKOMITA KOMUNIKACJA I BARDZO SPOKOJNA OKOLICA! ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO, CZEGO SZUKASZ OPIS APARTEMENTU: USTAWNY apartament o pow. 44,81 m2, 2-pokojowy z dodatkową garderobą + dużym balkonem, usytuowany ...

Powierzchnia
44,81 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 492 910
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna, Centrum

Wilamowice (gw), Hecznarowice
działka na sprzedaż

PCN-GS-12654

HECZNAROWICE-GMINA WILAMOWICE DZIAŁKA BUDOWLANA Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1452 mkw, położoną w Hecznarowicach w otoczeniu zieleni oraz lasu. Działka ogrodzona z jednej strony, wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej częściowo ...

Powierzchnia
1 452,00 m2
Cena za m2
134,30 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw), Hecznarowice

Zabierzów, Pisary
działka na sprzedaż

PCN-GS-12653

NOWA CENA - MIESZKANIOWO USŁUGOWA TYLKO 17 KM OD KRAKOWA Zabierzów/Pisary nieruchomość o powierzchni 7900 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Tylko 17 km od Krakowa, teren delikatnie nachylony o średnich wymiarach 120x74 m, częściowo ogrodzony, ...

Powierzchnia
7 900,00 m2
Cena za m2
234,18 zł
cena 1 850 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Pisary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem