nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12796

APARTAMENT POD DĘBOWCEM - ul. BLISKA  TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! NAJEM Z FAKTURĄ - 23% 2.400 zł netto SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,88 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12795

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! NAJEM Z FAKTURĄ - 23% SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje w pełni wyposażony POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni z ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,13 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
dom na sprzedaż

PCN-DS-12794

SUPER OFERTA - dom z dużymi możliwościami adaptacyjnymi TYLKO 4.765 zł/m2  - HIT CENOWY *DOM w zabudowie bliźniaczej ul. SZYBOWCOWA*   Dom do zamieszkania w idealnej lokalizacji - 6p. o łacznej pow. użytkowej 189m2 *DZIAŁKA o pow. 471m2* KAMERALNA ...

Powierzchnia
189,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
471 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 756,61 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, KIUSTRONIA - apartament 3 pokoje

Bielsko-Biała, KIUSTRONIA - apartament 3 pokoje
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12791

NOWOCZESNY APARTAMENT Z WIDOKAMI na tereny zielone ul. KUSTRONIA  3 pokojowy - dla  NAJEMCY poszukującego komfortu! NOWE MIESZKANIE w apartamentowcu z miejscem postojowym   - w CENIE w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec  * umowa najmu okazjonalnego   OPIS: NOWOCZESNY ...

Powierzchnia
55,00 m2
Cena za m2
54,55 zł
cena 3 000
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście

Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście
lokal na wynajem

PCN-LW-12790

BIELSKO-BIAŁA-CENTRUM-DOLNE PRZEDMIEŚCIE LOKAL USŁUGOWO- BIUROWY, 1 PIĘTRO W PIĘKNEJ ODRESTAUROWANEJ  KAMIENICY Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu usługowo- biurowego zlokalizowanego w samym centru miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w odnowionej ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
31,00 zł
cena 6 200
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście

Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście
lokal na wynajem

PCN-LW-12789

BIELSKO-BIAŁA-CENTRUM-DOLNE PRZEDMIEŚCIE LOKAL USŁUGOWO - BIUROWY W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu usługowo - biurowego zlokalizowanego w samym centru miasta. Lokal znajduje się na poddaszu w odnowionej kamienicy,  niedaleko ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
poddasze
Cena za m2
30,00 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Kopernika

Bielsko-Biała, Kopernika
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12788

Atrakcyjne zadbane MIESZKANIE 3-pokojowe o pow. 47,40 m2 O FUNKCJONALNYM UKŁADZIE POMIESZCZEŃ na os. KOPERNIKA ul. Jesionowa * umowa najmu okazjonalnego * najem dla obywateli Polski OPIS: Atrakcyjne i dobrze nasłonecznione mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,40 ...

Powierzchnia
47,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,76 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12787

NOWY LOFT APARTAMENT - NA WYNAJEM W SAMYM CENTRUM MIASTA tylko teraz dostępna taka oferta !!! NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANY APARTAMENT  z dbałością o każdy szczegół - tylko teraz W SAMYM CENTRUM ul. Stojałowskiego OPIS: Atrakcyjne i WYKOŃCZONE w najwyższym standardzie ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
55,56 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12786

BUDYNEK ODDANY DO UŻYTKU! NOWY APARTAMENT 3-pokojowy - DLA PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA! WYKOŃCZONY POD KLUCZ W CENIE 598 tys zł z pełnym AGD!! ! - NIE PŁACISZ PODATKU PCC -   OPIS: NOWY APARTAMENT 3-pokojowy o pow. 62,82 m2 z BALKONEM - II PIĘTRO w nowo powstałym ...

Powierzchnia
62,82 m2
Cena za m2
9 519,26 zł
cena 598 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12785

KOMFORTOWE MIESZKANIE 3-pokojowe w niskim bloku  Przytulne o pow. 47,29 m2 + piwnica do wyłącznego użytku! PRZYJAZNA I BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA OKOLICA - KOMOROWICE KRAKOWSKIE     OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,29m2 usytuowane w bardzo kameralnym miejscu ...

Powierzchnia
47,29 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 929,79 zł
cena 375 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem