nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kopernika

Bielsko-Biała, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12776

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska! ŚWIETNY DOJAZ DO CENTRUM I DOSTĘP DO ROZWINIĘTEJ INFRASTRUKTURY USŁUGOWO-HANDLOWEJ - Os. Kopernika DOSKONAŁA OFERTA INWESTYCYJNA!!   OPIS: Na sprzedaż naprawdę ustawne mieszkanie o ...

Powierzchnia
36,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 390,11 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12775

TOP LOKALIZACJA - ALEKSANDROWICE APARTAMENT Z OGRÓDKIEM PRZY LOTNISKU NOWOCZESNA ARCHITEKTURA - KAMERALNA ZABUDOWA MIESZKANIE 3-pokojowe ROGOWE o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem NIE CZEKAJ - WYJĄTKOWA OKAZJA    OPIS MIESZKANIA: Najnowsza inwestycja ...

Powierzchnia
57,75 m2
Cena za m2
10 400,00 zł
cena 600 600
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12774

SUPER WYKOŃCZONE MIESZKANIE - Z PRAWDZIWYM KLIMATEM! 2-POKOJOWE Z DODATKOWĄ WNĘKĄ SYPIALNĄ/POKOJEM DO PRACY! W CENIE WSZYSTKIE ZABUDOWY STAŁE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH  KORZYSTNA EKSPOZYCJA, UROKLIWY BALKON Z OTWARTYM WIDOKIEM NA ZIELEŃ - TUTAJ POCZUJESZ SIĘ WYJĄTKOWO! DUŻA ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
8 980,00 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12773

EKSKLUZYWNY APARTAMENT O KORZYSTNEJ EKSPOZYCJI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ - Z WIDOKIEM NA GÓRY! - BARDZO NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA - POMPA CIEPŁA! - DLA PIERWSZEGO NAJEMCY, z indywidualnym miejscem zewnętrznym w cenie! NA WYPOSAŻENIU OGRZEWANIE PODŁOGOWE oraz KLIMATYZACJA!    OPIS: Atrakcyjne ...

Powierzchnia
30,50 m2
Cena za m2
72,13 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12771

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni z TARASEM I WYJĄTKOWYM WIDOKIEM  OPIS: KOMFORTOWE ...

Powierzchnia
36,59 m2
Cena za m2
71,06 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12770

EKSKLUZYWNY APARTAMENT Z TARASEM DLA WYMAGAJĄCYCH! NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANY, Z PRAKTYCZNĄ GARDEROBĄ!  DOSKONALE SKOMUNIKOWANY! W CENIE PRZYNALEŻNE MIEJSCA POSTOJOWE NA TERENIE POSESJI! * możliwość wynajmu z dodatkowym miejscem postojowym w garażu za 200 zł!  OPIS: Atrakcyjne ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,32 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Czernichów, Międzybrodzie Żywieckie

Czernichów, Międzybrodzie Żywieckie
dom na sprzedaż

PCN-DS-12767

                 CAŁOROCZNY DOM W SASIEDZTWIE JEZIORA MIĘDZYBRODZKIEGO I GÓRY ŻAR   Do sprzedaży położony u podnóża góry Żar w odległości 200 m do jeziora Międzybrodzkiego. Budynek z 1996 roku o powierzchni użytkowej 122 mkw usytuowany na działce 904 mkw, pokryty ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
902 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
6 714,29 zł
cena 940 000
dom na sprzedaż - Czernichów, Międzybrodzie Żywieckie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
dom na sprzedaż

PCN-DS-12766

WYJĄTKOWA OFERTA BUDYNKU 2-LOKALOWEGO W POŻĄDANEJ LOKALIZACJI - JAWORZE! CAŁY BUDYNEK - 2 NIEZALEŻNE LOKALE MIESZKALNE W PEŁNI WYPOSAŻONY I WYKOŃCZONY W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE!!!  W cichej, spokojnej I NIEZWYKLE WIDOKOWEJ części Jaworza! NOWOCZESNA ARCHITEKTURA ...

Powierzchnia
281,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
869 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
11 322,09 zł
cena 3 190 000
dom na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12765

KOMFORTOWE MIESZKANIE 3-pokojowe w niskim bloku   o pow.61 m2 + piwnica PRZYJAZNA I BARDZO ZIELONA OKOLICA -OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ-     OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61m2 usytuowane w bardzo kameralnym miejscu na 4 piętrze niskiego bloku przy  ul. ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 180,33 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12764

-------EKSKLUZYWNA INWESTYCJA------ -------STARY BROWAR------- NOWOCZESNY APARTAMENT TYPU STUDIO  NOWE MIESZKANIE - pachnące nowością w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec  * umowa najmu okazjonalnego * preferowany najem dla obywateli POLSKI * od 1 maja   OPIS: NOWOCZESNY ...

Powierzchnia
33,50 m2
Cena za m2
55,22 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała
Kryteria wyszukiwania

rozumiem