Wilamowice (gw), Stara Wieś
działka na sprzedaż

PCN-GS-11809

DOSKONAŁA INWESTYCJA - PIĘKNE WIDOKI DZIAŁKA BUDOWLANO - ROLNA 3911m2  W STAREJ WSI / WILAMOWICE ULICA KRAKOWSKA NIEZWYKŁA LOKALIZACJA - PANORAMA GÓR i WYSOKA KAMERALNOŚĆ  NIERUCHOMOŚĆ DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW!   OPIS: Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni ...

Powierzchnia
3 911,00 m2
Cena za m2
75,43 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw), Stara Wieś

Wilkowice
lokal na wynajem

PCN-LW-11780

NOWA HALA USŁUGOWO - PRODUKCYJNO - HANDLOWA --- SUPER LOKALIZACJA - JEDYNA TAKA OFERTA---- ​   W WILKOWICACH (TERENY PRZEMYSŁOWE PRZY S1) Powierzchnia użytkowa 168m2 Wysokość hali od 5m2 do 7m2 NOWY KONTENER BIUROWO - HANDLOWY   Na wynajem NOWA HALA magazynowo - usługowa ...

Powierzchnia
168,00 m2
Cena za m2
41,07 zł
cena 6 900
lokal na wynajem - Wilkowice

Wilkowice
hala na wynajem

PCN-HW-11779

Powierzchnia
168,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
168 m²
Cena za m2
7 500,00 zł
cena 5 900
hala na wynajem - Wilkowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk

Szczyrk
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11778

!SUPER OFERTA W SZCZYRKU! ATRAKCYJNY LOKAL w PEREŁCE SZCZYRKOWSKIEJ ARCHITEKTURY MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE  z KLIMATYCZNYMI WERANDAMI SUPER LOKALIZACJA - SZCZYRK ul. UZDROWISKOWA przy SZLAKU na SKRZYCZNE -DOSKONAŁA INWESTYCJA- - Niskie koszty utrzymania!- OPIS: KOMFORTOWE I ...

Powierzchnia
56,62 m2
Cena za m2
7 046,98 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11771

PIERWSZY - NAJBARDZIEJ WIDOKOWY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! TYLKO 9000 ZŁ/M2!!!!! 2 MIEJSCA POSTOJOWE W CENIE!!!!!!! OGRZEWANIE PODŁOGOWE! 3-pokojowy apartament o pow. 62,70 m2 w widokowej części Starego Bielska!!! APARTAMENT W KAMERALNYM WYDANIU - z szybkim ...

Powierzchnia
62,70 m2
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 564 300
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11770

Powierzchnia
62,70 m2
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 564 300
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Straconka
działka na sprzedaż

PCN-GS-11689

NIEZWYKŁA NIERUCHOMOŚĆ DLA KONESERA MALOWNICZA DZIAŁKA Z PRYWATNYM LASEM JUŻ W SPRZEDAŻY! WIDOKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA GRANICY STRACONKI i LIPNIKA  Z UROKLIWYM WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA o pow. 2627m2 - OSTATNIE TAK KAMERALNE TERENY W BIELSKU- W CENIE PROJEKT Z POZWOLENIEM ...

Powierzchnia
2 627,00 m2
Cena za m2
304,15 zł
cena 799 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11649

APARTAMENT O NAJLEPSZEJ EKSPOZYCJI POŁUDNIOWEJ Z WIDOKIEM NA GÓRY, DOSTĘPNY OD ZARAZ!!! FUNKCJONALNY, Z GARDEROBĄ, O POW. 48,14 m2!! DOSKONAŁA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ! GWARANCJA PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANEGO TERENU!   OPIS INWESTYCJI: NOWOCZESNA INWESTYCJA zlokalizowana ...

Powierzchnia
48,14 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 524 726
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11648

APARTAMENT O NAJLEPSZEJ EKSPOZYCJI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ!!! Z WIDOKIEM NA GÓRY, DOSTĘPNY OD ZARAZ!!! FUNKCJONALNY, Z GARDEROBĄ, O POW. 49,76 m2!! DOSKONAŁA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ! GWARANCJA PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANEGO TERENU!   OPIS INWESTYCJI: NOWOCZESNA ...

Powierzchnia
49,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 542 384
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11645

INWESTYCJA W DUCHU NOWNOCZESNOŚCI - ODDANA DO UŻYTKU!!! KOMFORTOWY APARTAMENT 3 POKOJOWY Z GARDEROBĄ O POW.  54,28 m2!! Z BALKONEM O POW 3,1 m2! DOSKONAŁA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ!   OPIS INWESTYCJI: NOWOCZESNA INWESTYCJA zlokalizowana w bezpośrednim dostępie ...

Powierzchnia
54,28 m2
Cena za m2
9 900,00 zł
cena 537 372
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem