oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

PCN-DS-12714

WYJĄTKOWA OFERTA NOWOCZESNEGO I FUNKCJONALNEGO DOMU  HAŁCNÓW - ZALEDWIE 5 MIN OD CENTRUM B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY DOM 7- pokojowy - WYKOŃCZONY ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
930 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 993,55 zł
cena 929 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne

Jasienica, Międzyrzecze Górne
działka na sprzedaż

PCN-GS-12713

SUPER OFERTA - NIE CZEKAJ! TERENY USŁUGOWO - MIESZKANIOWE  MIĘDZYRZECZE GÓRNE NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA O POWIERZCHNI 1020m2  OFERTA DLA INWESTORA - SUPER LOKALIZACJA, BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE GMINNEJ OPIS: Na sprzedaż działka o powierzchni 1020m2 z DUŻYM POTENCJAŁEM. ...

Powierzchnia
1 020,00 m2
Cena za m2
293,14 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12708

 MIESZKANIE 3-pokojowe w niskim bloku  Przytulne o pow. 59,82 m2 + piwnica ZŁOTE ŁANY W SĄSIEDZTWIE STRACONKI PRZYJAZNA I BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA OKOLICA      OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59,82m2 usytuowane w bardzo kameralnym miejscu na ostatnim pietrze ...

Powierzchnia
59,82 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 505,85 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Wapienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12705

!TOP OFERTA w NASZYM BIURZE! KLIMATYCZNY DWOREK o pow. ok 200m2 położony na dużej DZIAŁCE o pow. 2126m2 z wieloma możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi --OSTATNIA TAKA NIERUCHOMOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA-- POSZUKIWANA LOKALIZACJA - Wapienica ZAPORA !SUPER CENA-WARTO! *WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 126 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 095,00 zł
cena 819 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12700

NOWOCZESNY APARTAMENT - TYPU STUDIO  NOWE świeżo wykończone MIESZKANIE - pachnące nowością (kawalerka z OGRÓDKIEM o pow. 49 ) * z MIEJSCEM w cenie!!!! w SUPER OFERCIE!!!! nowy apartamentowiec  ul. Konwaliowa 3 DOSTEPNY OD MAJA   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12699

Osiedle Karpackie - trzy pokoje, widokowe 64 mkw Do sprzedaży 3-pokojowe o pow. 64m2 usytuowane na 6-piętrze w wysokim bloku przy ul. Morskie Oko. Mieszkanie do remontu, dwustronnie rozkładowe, widokowe z balkonem i bardzo dobrym dostępem do komunikacji, szkół, przedszkola ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 953,12 zł
cena 445 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
lokal na wynajem

PCN-LW-12693

ATRAKCYJNY LOKAL USŁUGOWO-BIUROWY o pow. 125m2 PIĘTRO W budynku wolnostojącym   PRZESTRZEŃ BIUROWO-USŁUGOWA w WAPIENICY I OGÓLNODOSTĘPNYM PARKINGIEM NA POSESJI OPIS LOKALU LOKAL NA I PIĘTRZE o pow. 125m2 zlokalizowany w wolnostojącym obiekcie, z dużymi ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,00 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Bielsko-Biała
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jasienica, Wieszczęta

Jasienica, Wieszczęta
działka na sprzedaż

PCN-GS-12692

OFERTA TYLKO U NAS DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 2348m2 POŁOŻONA W WIESZCZĘTACH (gmina Jasienica) POD BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO LUB BLIŹNIAKA. Opis: Parcela budowlana zlokalizowana w Wieszczętach (gmina Jasienica, powiat bielski). Idealna pod zabudowę domu dla Twojej ...

Powierzchnia
2 348,00 m2
Cena za m2
149,91 zł
cena 352 000
działka na sprzedaż - Jasienica, Wieszczęta

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12689

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja z WIDOKIEM NA GÓRY - w pakiecie W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
57,45 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12686

EKSKLUZYWNA NOWA INWESTYCJA w BIELSKU-BIAŁEJ - STARY BROWAR - NOWOCZESNY APARTAMENT TYPU STUDIO Z BALKONEM  DLA PIERWSZEGO NAJEMCY - ŚWIEŻO WYKOŃCZONY MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU I KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE! OPIS: KOMFORTOWY APARTAMENT - TYPU STUDIO o pow. 33 m2 ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
69,70 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem