Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12633

NOWOCZESNY APARTAMENT gotowy do przejęcia od zaraz 2 pokojowy o pow. 37,81m2  w stanie deweloperskim z niezwykłą funkcjonalnością NOWE MIESZKANIE - wysokiej klasy w JAWORZU ul. Złota w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec  * wraz z miejscem postojowym i komórką ...

Powierzchnia
37,81 m2
Cena za m2
10 499,87 zł
cena 397 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Żywiec

Żywiec
dom na sprzedaż

PCN-DS-12631

NOWOCZESNY, PARTEROWY, 4-POKOJOWY DOM JEDNORODZINNY położony na kameralnym osiedlu w Radziechowy k/Żywca TYLKO 8km od Rynku w Żywcu! Zamknięte osiedle - tylko 6 budynków, każdy posadowiony na ogrodzonej, indywidualnej działce. Super zaciszna, widokowa lokalizacja Szybki dojazdem ...

Powierzchnia
96,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 240,51 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Żywiec

Bielsko-Biała, Beskidzkie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12630

PODWYŻSZONY STANDARD WYKOŃCZENIA! WYJĄTKOWA INWESTYCJA W NIEZWYKLE WIDOKOWYM MIEJSCU! DO TEGO ZNAKOMITA KOMUNIKACJA I BARDZO SPOKOJNA OKOLICA! ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKO, CZEGO SZUKASZ Podwyższony standard dewelperski obejmuje w cenie: * ogrzewanie podłogowe ...

Powierzchnia
65,66 m2
Cena za m2
10 493,45 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Beskidzkie

Jasienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12629

SUPER OKAZJA -  - DOMY w zabudowie bliźniaczej u PODNÓZA GÓR  w BIERACH INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA!!!!! POMPA CIEPŁA W CENIE!   Dom w stanie DEWELOPERSKIM - o  pow. użytkowej 100 m2 DZIAŁKA około 400 m2 KAMERALNA INWESTYCJA - tylko 2 budynki łączone ...

Powierzchnia
100,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 750,00 zł
cena 775 000
dom na sprzedaż - Jasienica

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12628

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENT NA 1 PIĘTRZE SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 1-pokojowy o pow. 30m2 Z BALKONEM OPIS: NOWY APARTAMENT 1-pokojowy o pow. 30m2 położony ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
11 333,33 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12627

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENTY Z TARASEM SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 2-pokojowy o pow. 38m2 Z DUŻYM TARASEM OPIS: NOWY APARTAMENT 2-pokojowy o pow. ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
11 578,95 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12625

KOMFORTOWE MIESZKANIE 3-pokojowe w niskim bloku  Przytulne o pow. 47,29 m2 + piwnica do wyłącznego użytku! PRZYJAZNA I BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA OKOLICA - KOMOROWICE KRAKOWSKIE     OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,29m2 usytuowane w bardzo kameralnym miejscu ...

Powierzchnia
47,29 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 929,79 zł
cena 375 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała
działka na sprzedaż

PCN-GS-12614

TOP OFERTA NA WIOSNĘ! DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ PRZYGOTOWANA POD INWESTYCJĘ WYDANE POZWOLENIE NA BUDOWĘ - 4 APARTAMENTY NIERUCHOMOŚĆ OGRODZONA I UZBROJONA - ZACZNIJ BUDOWĘ JUŻ TERAZ! GÓRNE PRZEDMIEŚCIE - POWIERZCHNIA 956 m2  WJAZD Z DROGI PUBLICZNEJ - GOTOWE ...

Powierzchnia
956,00 m2
Cena za m2
459,21 zł
cena 439 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, Wapienica
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12608

2-pokojowe w niskim bloku pow. 44m2    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 4-piętrze niskiego bloku - ul. REGERA (WAPEINICA). Bardzo dobrze nasłonecznione z uwagi na usytuowanie okien od strony południowo-zachodniej z widokiem na góry i osiedle. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,36 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12589

NOWY APARTAMENT o pow. 40m2 2-pokojowy z GARAŻEM za dodatkową opłatą 200 zł SUPER OFERTA-  nowy apartamentowiec  * ZGODA NA NAJEM ZE ZWIERZĘTAMI ul. Konwaliowa   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT NOWY - 2 pokojowy o pow. 40m2 zlokalizowany na I piętrze NOWEGO apartamentowca ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem