nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kęty

Kęty
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12784

SUPER OFERTA -  HIT CENOWY!!! MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MNIEJSZY APARTAMENT ZA DOPŁATĄ W NOWYM BUDOWNICTWIE  NOWY - 4 pokojowy apartament  w budynku z 2020 roku! - z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju z garderobą! w Kętach - DWUPOZIOMOWY MIESZKANIE WYKOŃCZONE ...

Powierzchnia
103,50 m2
Cena za m2
7 140,10 zł
cena 739 000
mieszkanie na sprzedaż - Kęty
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12783

NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod inwestycję!  apartament o pow. 41,35 m2  2 - pokoje OPIS: NOWY APARTAMENT ...

Powierzchnia
41,36 m2
Cena za m2
9 950,00 zł
cena 411 532
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12781

NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod inwestycję!  apartament o pow. 46,39 m2  3 -pokoje OPIS: NOWY APARTAMENT ...

Powierzchnia
46,39 m2
Cena za m2
9 849,99 zł
cena 456 941
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12780

APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ! ZAKUP BEZ PODATKU PCC! NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku!!! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA + FOTOWOLTAIKA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod ...

Powierzchnia
41,09 m2
Cena za m2
11 086,98 zł
cena 455 564
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12779

NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod inwestycję!  apartament o pow. 30,58 m2 typu STUDIO (kawalerka) OPIS: NOWY ...

Powierzchnia
30,58 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 330 264
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota

Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota
dom na sprzedaż

PCN-DS-12778

W CENIE 749 tys ZYSKUJESZ: - budynek wykończony pod klucz W WYSOKIM STANDARDZIE z piękną kuchnią wraz ze sprzętami AGD i dwiema kompletnymi  łazienkami + pralka! - Pompę Ciepła Z KOMPLETNYM osprzętem, - Dwie Jednostki Klimatyzacji + Termoregulator, - instalacja ...

Powierzchnia
91,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 185,79 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12777

NOWA OFERTA W WIDOKOWEJ LOKALIZACJI! - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią DOSTĘPNE OD ZARAZ! KORZYSTNE USYTUOWANIE - Z WIDOKIEM NA GÓRY OD STRONY SALONU! INTERNET ŚWIATŁOWODOWY W CENIE! BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANE OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ! mieszkanie ...

Powierzchnia
49,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,13 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kopernika

Bielsko-Biała, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12776

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska! ŚWIETNY DOJAZ DO CENTRUM I DOSTĘP DO ROZWINIĘTEJ INFRASTRUKTURY USŁUGOWO-HANDLOWEJ - Os. Kopernika DOSKONAŁA OFERTA INWESTYCYJNA!!   OPIS: Na sprzedaż naprawdę ustawne mieszkanie o ...

Powierzchnia
36,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 390,11 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12775

TOP LOKALIZACJA - ALEKSANDROWICE APARTAMENT Z OGRÓDKIEM PRZY LOTNISKU NOWOCZESNA ARCHITEKTURA - KAMERALNA ZABUDOWA MIESZKANIE 3-pokojowe ROGOWE o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem NIE CZEKAJ - WYJĄTKOWA OKAZJA    OPIS MIESZKANIA: Najnowsza inwestycja ...

Powierzchnia
57,75 m2
Cena za m2
10 400,00 zł
cena 600 600
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12774

SUPER WYKOŃCZONE MIESZKANIE - Z PRAWDZIWYM KLIMATEM! 2-POKOJOWE Z DODATKOWĄ WNĘKĄ SYPIALNĄ/POKOJEM DO PRACY! W CENIE WSZYSTKIE ZABUDOWY STAŁE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH  KORZYSTNA EKSPOZYCJA, UROKLIWY BALKON Z OTWARTYM WIDOKIEM NA ZIELEŃ - TUTAJ POCZUJESZ SIĘ WYJĄTKOWO! DUŻA ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
8 980,00 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany
Kryteria wyszukiwania

rozumiem