oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Żywiec

Żywiec
dom na sprzedaż

PCN-DS-12631

NOWOCZESNY, PARTEROWY, 4-POKOJOWY DOM JEDNORODZINNY położony na kameralnym osiedlu w Radziechowy k/Żywca TYLKO 8km od Rynku w Żywcu! Zamknięte osiedle - tylko 6 budynków, każdy posadowiony na ogrodzonej, indywidualnej działce. Super zaciszna, widokowa lokalizacja Szybki dojazdem ...

Powierzchnia
96,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 240,51 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Żywiec

Jasienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12629

SUPER OKAZJA -  - DOMY w zabudowie bliźniaczej u PODNÓZA GÓR  w BIERACH INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA!!!!! POMPA CIEPŁA W CENIE!   Dom w stanie DEWELOPERSKIM - o  pow. użytkowej 100 m2 DZIAŁKA około 400 m2 KAMERALNA INWESTYCJA - tylko 2 budynki łączone ...

Powierzchnia
100,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 750,00 zł
cena 775 000
dom na sprzedaż - Jasienica

Buczkowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-12496

BUCZKOWICE DOM DO REMONTU/WYKOŃCZENIA Z GARAŻEM W BRYLE BUDYNKU Proponuję do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny.Dom dwukondygnacyjny położony w spokojnych i kameralnym miejscu w otoczeniu domów jednorodzinnych. Budynek usytuowany na działce o powierzchni ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
894 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 500,00 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Buczkowice

Jasienica, Mazańcowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-12491

SUPER OKAZJA - 4 pokojowym dom w zabudowie bliźniaczej  * połączony tylko garażem *  - DOM w zabudowie bliźniaczej BLISKO miasta Bielsko-Biała w Mazańcowicach   DOM 4 pokojowy o pow. użytkowej 91,90 m2 z  garażem o pow. 19,50 m2​​​​​​ o łacznej pow. użytkowej 111,95 ...

Powierzchnia
111,95 m2
Powierzchnia działki [m2]
410 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 664,58 zł
cena 970 000
dom na sprzedaż - Jasienica, Mazańcowice

Skoczów (gw), Pierściec
dom na sprzedaż

PCN-DS-12416

KOMFORTOWY EKO DOM 104m2  z WIATĄ I DUŻYM OGRODEM 1140m2 --Super cena w tej części Beskidów-- Nie czekaj - zadzwoń już dziś! WYJĄTKOWA OFERTA KLIMATYCZNEGO DOMU z 2022r. BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY ...

Powierzchnia
104,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 140 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 317,31 zł
cena 969 000
dom na sprzedaż - Skoczów (gw), Pierściec

Bielsko-Biała, Centrum
dom na sprzedaż

PCN-DS-12364

  BIELSKO-BIAŁA CENTRUM REJON ULICY MICHAŁOWICZA DO SPRZEDAŻY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z DWOMA ODRĘBNYMI MIESZKANIAMI Prezentuję do sprzedaży nieruchomość w zabudowie szeregowej z  2 mieszkaniami  usytuowanymi na parterze oraz piętrze budynku w zabudowie ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
100 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 888,89 zł
cena 620 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Łodygowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-12323

Super OFERTA  w DOBRZE SKOMUNIKOWANEJ CZĘŚCI ŁODYGOWIC DOM DWURODZINNY  o pow. użytkowej  ok 250 mkw. Garaż wolnostojący dwustanowiskowy + dodatkowy mały garaż o pow.15mkw. OFERTA IDEALNA DLA DWÓCH RODZIN!   OPIS: DOM WOLNOSTOJĄCY niezwykle funkcjonalny, ...

Powierzchnia
435,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 400 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
2 294,25 zł
cena 998 000
dom na sprzedaż - Łodygowice

Jaworze
dom na sprzedaż

PCN-DS-12112

WYKOŃCZONA POD KLUCZ VILLA CZEKA NA CIEBIE! -EKSKLUZYWNA NIERUCHOMOŚĆ W JAWORZU- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - GOTOWA DO WPROWADZENIA DOM 120 m2 Z GARAŻEM I OGRODEM ok 420 m2  Świetna lokalizacja - widok na Beskidy! OPIS: EKSKLUZYWNY DOM W NOWOCZESNEJ ARANŻACJI 4-pokojowy o ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
420 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
13 750,00 zł
cena 1 650 000
dom na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
dom na sprzedaż

PCN-DS-12111

NAJNOWSZY PROJEKT  --DOM WYKOŃCZONY W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE -- -EKSKLUZYWNA NIERUCHOMOŚĆ W JAWORZU- - GOTOWY DO WPROWADZENIA-  DOM 150 m2 Z GARAŻEM i WIATĄ  Świetna lokalizacja - widok na Beskidy! OPIS: NOWA OFERTA- takiego domu jeszcze nie było! EKSKLUZYWNA NIERUCHOMOŚĆ W ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
420 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
14 600,00 zł
cena 2 190 000
dom na sprzedaż - Jaworze

Szczyrk, Czyrna
dom na sprzedaż

PCN-DS-12094

TYLKO TERAZ OBNIŻONA CENA - BĄDŹ PIERWSZY!!!!! WYJĄTKOWA OFERTA DOMU   w Szczyrku w odległości 100 metrów od kolejki linowej na Gorę Skrzyczne​​​​​​ gotowy produkt na wynajem (pokoje na wynajem) lub możliwość zmiany adaaptacji DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTCYJNA ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
509 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
5 535,71 zł
cena 1 550 000
dom na sprzedaż - Szczyrk, Czyrna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem