nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
dom na sprzedaż

PCN-DS-12794

SUPER OFERTA - dom z dużymi możliwościami adaptacyjnymi TYLKO 4.765 zł/m2  - HIT CENOWY *DOM w zabudowie bliźniaczej ul. SZYBOWCOWA*   Dom do zamieszkania w idealnej lokalizacji - 6p. o łacznej pow. użytkowej 189m2 *DZIAŁKA o pow. 471m2* KAMERALNA ...

Powierzchnia
189,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
471 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 756,61 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

PCN-DS-12714

WYJĄTKOWA OFERTA NOWOCZESNEGO I FUNKCJONALNEGO DOMU  HAŁCNÓW - ZALEDWIE 5 MIN OD CENTRUM B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY DOM 7- pokojowy - WYKOŃCZONY ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
930 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 993,55 zł
cena 929 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Wapienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12705

!TOP OFERTA w NASZYM BIURZE! KLIMATYCZNY DWOREK o pow. ok 200m2 położony na dużej DZIAŁCE o pow. 2126m2 z wieloma możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi --OSTATNIA TAKA NIERUCHOMOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA-- POSZUKIWANA LOKALIZACJA - Wapienica ZAPORA !SUPER CENA-WARTO! *WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 126 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 095,00 zł
cena 819 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Centrum
dom na sprzedaż

PCN-DS-12364

  BIELSKO-BIAŁA CENTRUM REJON ULICY MICHAŁOWICZA DO SPRZEDAŻY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z DWOMA ODRĘBNYMI MIESZKANIAMI Prezentuję do sprzedaży nieruchomość w zabudowie szeregowej z  2 mieszkaniami  usytuowanymi na parterze oraz piętrze budynku w zabudowie ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
100 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 888,89 zł
cena 620 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Kamienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12093

NOWA CENA - JESIENNA OKAZJA Gotowe Osiedle w KAMIENICY czeka na ostatnie RODZINY  - ZAMIESZKAJ POD DĘBOWCEM - FUNKCJONALNY 4-POKOJOWY DOM 119 m2 W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ  Z OGRÓDKIEM I GARAŻEM W BUDYNKU! WYKOŃCZONY W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE - DOSKONAŁA LOKALIZACJA!   OPIS ...

Powierzchnia
119,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
406 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 436,97 zł
cena 885 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem