nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
działka na sprzedaż

PCN-GS-12761

NAJNOWSZA OFERTA DZIAŁKI ul. KAJZARA Niezwykle urokliwe miejsce - JEDNA Z OSTATNICH DZIAŁEK W TYM MIEJSCU ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM - dzielnica ZŁOTE ŁANY NIERUCHOMOŚĆ DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW! OPIS: Działka budowlana o powierzchni 942m2  zlokalizowana w ...

Powierzchnia
942,00 m2
Cena za m2
528,66 zł
cena 498 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany
nowa oferta
działka na sprzedaż - Łodygowice

Łodygowice
działka na sprzedaż

PCN-GS-12758

 DZIAŁKA LEŚNA 4136m2 W ŁODYGOWICACH Niezwykle urokliwy teren  ----Sąsiedztwo Jeziora Żywieckiego---- ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO TERENÓW REKREACYJNYCH OFERTA IDEALNA DLA KONESERÓW NATURY Oferta na wyłączność - TYLKO w naszym biurze Opis: Oferujemy na sprzedaż wyjątkową ...

Powierzchnia
4 136,00 m2
Cena za m2
14,00 zł
cena 57 900
działka na sprzedaż - Łodygowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
działka na sprzedaż

PCN-GS-12745

WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 817m2 W JAWORZU Idealne miejsce do życia dla Twojej RODZINY!! ŚWIETNA LOKALIZACJA - CENTRUM -- ul. Zdrojowa przy PARKU ZDROJOWYM! -- IDEALNY METRAŻ POD MAŁY DOM W GÓRACH OPIS: Najnowsza oferta! Widokowa i kameralna działka o powierzchni ...

Powierzchnia
817,00 m2
Cena za m2
410,04 zł
cena 335 000
działka na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
działka na sprzedaż

PCN-GS-12722

PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1308m2 W JAWORZU Idealne miejsce do życia dla Twojej RODZINY!! SŁONECZNA I WIDOKOWA  ŚWIETNA LOKALIZACJA - CENTRUM -- ul. Zdrojowa przy PARKU ZDROJOWYM! -- NIERUCHOMOŚĆ DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW! OPIS: Piękna widokowa działka o powierzchni ...

Powierzchnia
1 308,00 m2
Cena za m2
363,15 zł
cena 475 000
działka na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne

Jasienica, Międzyrzecze Górne
działka na sprzedaż

PCN-GS-12713

SUPER OFERTA - NIE CZEKAJ! TERENY USŁUGOWO - MIESZKANIOWE  MIĘDZYRZECZE GÓRNE NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA O POWIERZCHNI 1020m2  OFERTA DLA INWESTORA - SUPER LOKALIZACJA, BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE GMINNEJ OPIS: Na sprzedaż działka o powierzchni 1020m2 z DUŻYM POTENCJAŁEM. ...

Powierzchnia
1 020,00 m2
Cena za m2
293,14 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jasienica, Wieszczęta

Jasienica, Wieszczęta
działka na sprzedaż

PCN-GS-12692

OFERTA TYLKO U NAS DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 2348m2 POŁOŻONA W WIESZCZĘTACH (gmina Jasienica) POD BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO LUB BLIŹNIAKA. Opis: Parcela budowlana zlokalizowana w Wieszczętach (gmina Jasienica, powiat bielski). Idealna pod zabudowę domu dla Twojej ...

Powierzchnia
2 348,00 m2
Cena za m2
149,91 zł
cena 352 000
działka na sprzedaż - Jasienica, Wieszczęta

Jaworze
działka na sprzedaż

PCN-GS-12680

JAWORZE WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWALNA  Prezentuję do sprzedaży piękna i widokową działkę budowlaną o powierzchni 893 mkw., usytuowaną w Jaworzu w okolicach ulicy Panoramicznej w rejonie szlaku na Błatnią.Idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju z dala od ...

Powierzchnia
893,00 m2
Cena za m2
414,33 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Jaworze

Lyski, Zwonowice
działka na sprzedaż

PCN-GS-12679

Do sprzedaży działka leśna o powierzchni 5295 mkw i średnich wymiarach 41x126 m. Nieruchomość obecnie w całości zadrzewiona, położona przy ul. Stodolskiej pomiędzy terenami mieszkaniowymi, a zalewem/plażą Pniowiec, dojazd drogą gruntową, prąd w odległości 250m.Cena ...

Powierzchnia
5 295,00 m2
Cena za m2
14,92 zł
cena 79 000
działka na sprzedaż - Lyski, Zwonowice

Radziechowy-Wieprz, Wieprz
działka na sprzedaż

PCN-GS-12674

ŁADNA WIDOKOWA DZIAŁKA 30 AROWA Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2993 i średnich wymiarach 27x110 m, składająca się  z dwóch działek o powierzchni 1609 i 1387 mkw. Kształt prostokąta, teren pochylony w  kierunku zachodnim, widokowy, dobrze nasłoneczniony, dojazd ...

Powierzchnia
2 993,00 m2
Cena za m2
110,26 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Radziechowy-Wieprz, Wieprz

Bielsko-Biała
działka na sprzedaż

PCN-GS-12671

DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z BUDYNKIEM POD NAJEM  Nieruchomość budowlano rolna o powierzchni 2995 mkw w tym około 1625 mkw terenu budowlanego. Działka  w kształcie nieregularnym, zabudowana budynkiem powierzchni całkowitej 240 i użytkowej 160 mkw, którego najmem zainteresowany ...

Powierzchnia
2 995,00 m2
Cena za m2
550,92 zł
cena 1 650 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała
Kryteria wyszukiwania

rozumiem