nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12796

APARTAMENT POD DĘBOWCEM - ul. BLISKA  TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! NAJEM Z FAKTURĄ - 23% 2.400 zł netto SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,88 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12795

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! NAJEM Z FAKTURĄ - 23% SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje w pełni wyposażony POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni z ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,13 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, KIUSTRONIA - apartament 3 pokoje

Bielsko-Biała, KIUSTRONIA - apartament 3 pokoje
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12791

NOWOCZESNY APARTAMENT Z WIDOKAMI na tereny zielone ul. KUSTRONIA  3 pokojowy - dla  NAJEMCY poszukującego komfortu! NOWE MIESZKANIE w apartamentowcu z miejscem postojowym   - w CENIE w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec  * umowa najmu okazjonalnego   OPIS: NOWOCZESNY ...

Powierzchnia
55,00 m2
Cena za m2
54,55 zł
cena 3 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Kopernika

Bielsko-Biała, Kopernika
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12788

Atrakcyjne zadbane MIESZKANIE 3-pokojowe o pow. 47,40 m2 O FUNKCJONALNYM UKŁADZIE POMIESZCZEŃ na os. KOPERNIKA ul. Jesionowa * umowa najmu okazjonalnego * najem dla obywateli Polski OPIS: Atrakcyjne i dobrze nasłonecznione mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,40 ...

Powierzchnia
47,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,76 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Kopernika
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12787

NOWY LOFT APARTAMENT - NA WYNAJEM W SAMYM CENTRUM MIASTA tylko teraz dostępna taka oferta !!! NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANY APARTAMENT  z dbałością o każdy szczegół - tylko teraz W SAMYM CENTRUM ul. Stojałowskiego OPIS: Atrakcyjne i WYKOŃCZONE w najwyższym standardzie ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
55,56 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12777

NOWA OFERTA W WIDOKOWEJ LOKALIZACJI! - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią DOSTĘPNE OD ZARAZ! KORZYSTNE USYTUOWANIE - Z WIDOKIEM NA GÓRY OD STRONY SALONU! INTERNET ŚWIATŁOWODOWY W CENIE! BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANE OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ! mieszkanie ...

Powierzchnia
49,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,13 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Polskich Skrzydeł
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12773

EKSKLUZYWNY APARTAMENT O KORZYSTNEJ EKSPOZYCJI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ - Z WIDOKIEM NA GÓRY! - BARDZO NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA - POMPA CIEPŁA! - DLA PIERWSZEGO NAJEMCY, z indywidualnym miejscem zewnętrznym w cenie! NA WYPOSAŻENIU OGRZEWANIE PODŁOGOWE oraz KLIMATYZACJA!    OPIS: Atrakcyjne ...

Powierzchnia
30,50 m2
Cena za m2
72,13 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12771

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni z TARASEM I WYJĄTKOWYM WIDOKIEM  OPIS: KOMFORTOWE ...

Powierzchnia
36,59 m2
Cena za m2
71,06 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12764

-------EKSKLUZYWNA INWESTYCJA------ -------STARY BROWAR------- NOWOCZESNY APARTAMENT TYPU STUDIO  NOWE MIESZKANIE - pachnące nowością w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec  * umowa najmu okazjonalnego * preferowany najem dla obywateli POLSKI * od 1 maja   OPIS: NOWOCZESNY ...

Powierzchnia
33,50 m2
Cena za m2
55,22 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12763

LUKSUSOWY APARTAMENT 2-pokojowy  (osiedle SIEWNEJ) SUPER OFERTA  z miejscem postojowym i komórką - za dodatkową opłatą 100 zł W WYSOKIM STANDARDZIE!   OPIS: LUKSUSOWY APARTAMENT 2 pokojowy wykończony w najwyższym standardzie mieszkanie o pow. 46m2 z komórką ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała
Kryteria wyszukiwania

rozumiem