oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

PCN-DS-12714

WYJĄTKOWA OFERTA NOWOCZESNEGO I FUNKCJONALNEGO DOMU  HAŁCNÓW - ZALEDWIE 5 MIN OD CENTRUM B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY DOM 7- pokojowy - WYKOŃCZONY ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
930 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 993,55 zł
cena 929 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne

Jasienica, Międzyrzecze Górne
działka na sprzedaż

PCN-GS-12713

SUPER OFERTA - NIE CZEKAJ! TERENY USŁUGOWO - MIESZKANIOWE  MIĘDZYRZECZE GÓRNE NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA O POWIERZCHNI 1020m2  OFERTA DLA INWESTORA - SUPER LOKALIZACJA, BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE GMINNEJ OPIS: Na sprzedaż działka o powierzchni 1020m2 z DUŻYM POTENCJAŁEM. ...

Powierzchnia
1 020,00 m2
Cena za m2
293,14 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Jasienica, Międzyrzecze Górne

Bielsko-Biała, Wapienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12705

!TOP OFERTA w NASZYM BIURZE! KLIMATYCZNY DWOREK o pow. ok 200m2 położony na dużej DZIAŁCE o pow. 2126m2 z wieloma możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi --OSTATNIA TAKA NIERUCHOMOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA-- POSZUKIWANA LOKALIZACJA - Wapienica ZAPORA !SUPER CENA-WARTO! *WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 126 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 095,00 zł
cena 819 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12700

NOWOCZESNY APARTAMENT - TYPU STUDIO  NOWE świeżo wykończone MIESZKANIE - pachnące nowością (kawalerka z OGRÓDKIEM o pow. 49 ) * z MIEJSCEM w cenie!!!! w SUPER OFERCIE!!!! nowy apartamentowiec  ul. Konwaliowa 3 DOSTEPNY OD MAJA   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12689

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja z WIDOKIEM NA GÓRY - w pakiecie W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
57,45 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12686

EKSKLUZYWNA NOWA INWESTYCJA w BIELSKU-BIAŁEJ - STARY BROWAR - NOWOCZESNY APARTAMENT TYPU STUDIO Z BALKONEM  DLA PIERWSZEGO NAJEMCY - ŚWIEŻO WYKOŃCZONY MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU I KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE! OPIS: KOMFORTOWY APARTAMENT - TYPU STUDIO o pow. 33 m2 ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
69,70 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12685

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
59,57 zł
cena 2 800

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12683

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta z dużym ogrodem to oferta jest ...

Powierzchnia
45,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 2 500

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12664

APARTAMENT 1-POKOJOWY TYPU KAWALERKA NA PIERWSZYM PIĘTRZE Z BALKONEM   IDEALNY DLA SINGLA LUB POD INWESTYCJĘ! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ ...

Powierzchnia
27,17 m2
Cena za m2
11 900,00 zł
cena 323 323
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12652

MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM, SŁONECZNYM BALKONEM OD STRONY POŁUDNIOWEJ OSIEDLE 4 PORY ROKU ZACISZNE, WIDOKOWE MIEJSCE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE OPIS: Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m2 z pięknym widokiem na pasmo gór, zlokalizowane na 1-piętrze w 2-piętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
Kryteria wyszukiwania

rozumiem