Łodygowice
dom na sprzedaż

PCN-DS-12384

OFERTA dla INWESTORA!!! DOM wolnostojący do remontu na DZIAŁCE o pow. 2663m2 z możliwością wydzielenia kilku działek - Łodygowice ul. Spacerowa DOM W CENIE - mieszkania  z dużymi możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi !SUPER CENA! OPIS: Dom mieszkalny jednorodzinnym wolnostojący ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 663 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 666,67 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Łodygowice

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12335

SUPER OFERTA Z WIDOKIEM NA GÓRY -- Nowy Apartament w Jaworzu -- WYKOŃCZONY POD KLUCZ przez dewelopera!!!!   APARTAMENT - 3p. o pow. 76,44m2  I piętro z widokowym TARASEM o pow. 12m2   WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO U NAS  ZYSKUJESZ NOWY APARTAMENT = nie płacisz PCC 2% OPIS ...

Powierzchnia
76,44 m2
Cena za m2
10 321,82 zł
cena 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze

Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12208

NOWA, KAMERALNA INWESTYCJA  TYLKO 12 APARTAMENTÓW NA PARTERZE TARASY Z OGRÓDKAMI - NA PIĘTRACH PRZESTRONNE BALKONY - ZIELONA, SPOKOJNA OKOLICA -    NIE CZEKAJ - REZERWUJ JUŻ TERAZ W DOBREJ CENIE MIESZKANIE 3-pokojowe, rogowe o pow. 59,54m2 z kameralnym ogródkiem. OPIS ...

Powierzchnia
59,54 m2
Cena za m2
11 700,00 zł
cena 696 618
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12204

SUPER OFERTA Z WIDOKIEM NA GÓRY -- Nowy Apartament w Jaworzu -- WYKOŃCZONY POD KLUCZ przez dewelopera!!!!   APARTAMENT - 3p. o pow. 70,37m2 z widokowym OGRÓDKIEM ok 140m2 WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO U NAS  ZYSKUJESZ NOWY APARTAMENT = nie płacisz PCC 2% OPIS MIESZKANIA: TOP ...

Powierzchnia
70,37 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 842,69 zł
cena 763 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
lokal na wynajem

PCN-LW-12162

Piękny, klimatyczny lokal biurowy zlokalizowany w pobliżu ścisłego centrum Bielska-Białej NOWOCZESNY WYSTRÓJ z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM -1112m  idealne dla TWOJEJ firmy- NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA - DOSKONAŁA LOKALIZACJA ul. Grunwaldzka - GÓRNE PRZEDMIEŚCIE  SUPER CENA - ...

Powierzchnia
111,28 m2
Cena za m2
40,44 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Jaworze
dom na sprzedaż

PCN-DS-12112

WYKOŃCZONA POD KLUCZ VILLA CZEKA NA CIEBIE! -EKSKLUZYWNA NIERUCHOMOŚĆ W JAWORZU- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - GOTOWA DO WPROWADZENIA DOM 120 m2 Z GARAŻEM I OGRODEM ok 420 m2  Świetna lokalizacja - widok na Beskidy! OPIS: EKSKLUZYWNY DOM W NOWOCZESNEJ ARANŻACJI 4-pokojowy o ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
420 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
13 750,00 zł
cena 1 650 000
dom na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
dom na sprzedaż

PCN-DS-12111

NAJNOWSZY PROJEKT  --DOM WYKOŃCZONY W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE -- -EKSKLUZYWNA NIERUCHOMOŚĆ W JAWORZU- - GOTOWY DO WPROWADZENIA-  DOM 150 m2 Z GARAŻEM i WIATĄ  Świetna lokalizacja - widok na Beskidy! OPIS: NOWA OFERTA- takiego domu jeszcze nie było! EKSKLUZYWNA NIERUCHOMOŚĆ W ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
420 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
14 600,00 zł
cena 2 190 000
dom na sprzedaż - Jaworze

Bielsko-Biała, Kamienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12093

NOWA CENA - JESIENNA OKAZJA Gotowe Osiedle w KAMIENICY czeka na ostatnie RODZINY  - ZAMIESZKAJ POD DĘBOWCEM - FUNKCJONALNY 4-POKOJOWY DOM 119 m2 W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ  Z OGRÓDKIEM I GARAŻEM W BUDYNKU! WYKOŃCZONY W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE - DOSKONAŁA LOKALIZACJA!   OPIS ...

Powierzchnia
119,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
406 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 436,97 zł
cena 885 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12092

HIT CENOWY - TYLKO DO KOŃCA ROKU! TYLKO 8 000 zl/m2 APARTAMENT W KAMIENICY Z DWOMA GARAŻAMI  - POD DĘBOWCEM - FUNKCJONALNY 4-POKOJOWY apartament 104,30 m2 plus 2 GARAŻE o pow. 31m2!!!! oraz SŁONECZNY POŁUDNIOWY OGRÓDEK WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE - DOSKONAŁA ...

Powierzchnia
104,30 m2
Cena za m2
8 005,75 zł
cena 835 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
video
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

PCN-GS-12044

JEDYNA TAKA OFERTA! Atrakcyjny teren pod inwestycję w pobliżu ścisłego centrum Bielska-Białej Z AKTUALNYMI WARUNKAMI ZABUDOWY DLA DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH Grunt o powierzchni 2563m2, ogrodzony, położony bezpośrednio przy asfaltowej drodze ...

Powierzchnia
2 563,00 m2
Cena za m2
858,37 zł
cena 2 200 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
Kryteria wyszukiwania

rozumiem