31
ofert
Izabela Mucha

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 19631

Licencja: 19631

izabela@profeocn.pl

510 890 190
33 497 61 60

zostaw wiadomość
4 756,61 zł/m2 cena: 899 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

SUPER OFERTA - dom z dużymi możliwościami adaptacyjnymi
TYLKO 4.765 zł/m2  - HIT CENOWY

*DOM w zabudowie bliźniaczej ul. SZYBOWCOWA*

 
Dom do zamieszkania w idealnej lokalizacji - 6p.
o łacznej pow. użytkowej 189m2

*DZIAŁKA o pow. 471m2*

KAMERALNA INWESTYCJA - tylko 2 budynki 2 lokalowe!!!!!

OPIS:
DOM przestrzenny o pow. łacznej użytkowej 189m2 w zabudowie bliźniaczej, składa się łącznie 6-pokoi, w tym w części parteru salon z aneksem kuchennym, toaleta, łazienka i pomieszczenie gospodarcze, a na piętrze 5 pokoi do dowolnej aranżacji i zagospodarowania wg potrze - w cichym zakątku Bielska-Białej gdzie słychać szum natury ul. Szybowcowa.

Wyjątkowa lokalizacja, wyjątkowo kameralna inwestycja, funkcjonalny układ pomieszczeń i duże możliwości aranżacyjne - sprawiają, że oferta zyskuje na swej atrakcyjności!

Komfortowy DOM zaprojektowano z dużymi naciskiem na przestrzeń pozostającą do dyspozycji mieszkańców, nowa rodzina może tutaj znaleźć właściwą dla siebie przestrzeń - strefę dzienną, gospodarczą, aranżując jednocześnie pokoje dla dzieci czy też gabinet do pracy zdalnej.

WAŻNE!!!
* DOM 5-POKOJOWY - dwukondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej,
* działka - o pow. 471m2,
* ciche, spokojne miejsce, IDEALNE DLA RODZINY z dziećmi, całe zaplecze infastruktury w bliskim sąsiedztwie, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum,
* wyjątkowa LOKALIZACJA - ul. SZYBOWCOWA,

* duże możliwości aranżacyjne, 
* funkcjonalny układ pomieszczeń, z oddzielniem części intymnej,
* cisza i spokój za oknem,
* szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta,
* LOKALIZACJA niezwykle kameralna,
* ogrzewanie indywidualne,

* do dyspozycji pozostaje garaż wolnostojący oraz basen i jacuzzi.

* obszerny hall
* 4 pokoje, z czego jeden podzielony na 2 odrębne kameralne przestrzenie do własnej aranżacji z częścią wypoczynkową.

LOKALIZACJA:
Lokalizacja idealna dla osób szukających spokoju i prywatności. Miejsce to zyskuje na swej atrakcyjności z uwagi na doskonale szybki i bezpośredni dojazd do centrum, a także w pobliżu dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową w postaci licznych sklepów, kawiarni, placówek, ale również piękne tereny rekreacyjne.
 
MEDIA:
* ogrzewanie własne - gazowe, piec dwufunkcyjny, grzejniki,
* kanalizacja,
* woda miejska,
* prąd.

STANDARD:
*
blachodachówka, 
* strych ocieplony pianką PUR, 
* ściany docieplone styropianem 20 cm + klej, zewnętrzna aranżacja budynku pozostaje do własnej inicjatywy nowych Właścicieli,
* bezpośrednie wyjście z salonu na taras zostało wykonane w 2025 r, okno balkonowe 3 szybowe z zamontowaną roletą zewnętrzną.
* panele na podłogach, wiatrołap i hall w płytach.

WYPOSAŻENIE:
* cena obejmuje wyposażenie w zabudowy stałe na wymiar, w tym nowa kuchnia, wyposażenie pokoi sypialnianych również objęte jest ofertą. 

 
KUP Z NAMI - SZYBKO I BEZPIECZNIE!
* oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu;
* zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycje.

 
WYJĄTKOWA OFERTA W NAJLEPSZEJ CENIE!!!!!!

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-DS-12794
Powierzchnia 189,00 m²
Powierzchnia działki 471 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu bliźniak
Technologia budowlana cegła pełna
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Pokrycie dachu blachodachówka
Pozwolenie na użytkowanie w trakcie uzyskiwania
Stan budynku do zamieszkania
Ogrodzenie działki siatka
Rok budowy 2023
Woda jest
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie działki niezabudowane
Ogrzewanie INNE
Drzwi antywłamaniowe tak
Prąd jest
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki osobno z wc, z oknem
Liczba łazienek 1
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12093

NOWA CENA - JESIENNA OKAZJA Gotowe Osiedle w KAMIENICY czeka na ostatnie RODZINY  - ZAMIESZKAJ POD DĘBOWCEM - FUNKCJONALNY 4-POKOJOWY DOM 119 m2 W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ  Z OGRÓDKIEM I GARAŻEM W BUDYNKU! WYKOŃCZONY W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE - DOSKONAŁA LOKALIZACJA!   OPIS ...

Powierzchnia
119,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
406 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 436,97 zł
cena 885 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Wapienica
dom na sprzedaż

PCN-DS-12705

!TOP OFERTA w NASZYM BIURZE! KLIMATYCZNY DWOREK o pow. ok 200m2 położony na dużej DZIAŁCE o pow. 2126m2 z wieloma możliwościami adaptacyjnymi i aranżacyjnymi --OSTATNIA TAKA NIERUCHOMOŚĆ W TEJ CZĘŚCI MIASTA-- POSZUKIWANA LOKALIZACJA - Wapienica ZAPORA !SUPER CENA-WARTO! *WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 126 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 095,00 zł
cena 819 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

PCN-DS-12714

WYJĄTKOWA OFERTA NOWOCZESNEGO I FUNKCJONALNEGO DOMU  HAŁCNÓW - ZALEDWIE 5 MIN OD CENTRUM B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY DOM 7- pokojowy - WYKOŃCZONY ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
930 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 993,55 zł
cena 929 000