oferta na wyłączność
39
ofert
Magda Kolenda

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 21270

Licencja: 21270

magda@profeocn.pl

533 939 344
33 497 61 60

zostaw wiadomość
266,57 zł/m2 cena: 535 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 2007m2 W HAŁCNOWIE

Idealne miejsce do życia dla Twojej RODZINY!!

ŚWIETNA LOKALIZACJA - 

-- ul. OKSYWSKA-dookoła nowa zabudowa

IDEALNY METRAŻ POD ZABUDOWĘ!

 
OPIS:
Najnowsza oferta! Widokowa i kameralna działka o powierzchni 2007m2  zlokalizowana w NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNEJ części Hałcnowa.  Nieruchomość płaska, widokowa, w kształcie nieregularnym - idealna pod budowę domu  dla Twojej Rodziny. Spokojna  lokalizacja - droga boczna od głównej.W sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa jednorodzinna - prąd na działce,gaz, woda oraz kanalizacja w drodze przy działce. Działka usytuowana jest w miejscu z  szybkim dostępem do centrum BIELSKA oraz w stronę drogi szybkiego ruchu.

WAŻNE:

* super metraż!
* kameralne sąsiedztwo,

* droga dojazdowa asfaltowa miejska,
* szybki dojazd do centrum Bielska i drogi S1;
* wszystkie media przy działce,

PRZEZNACZENIE
: MPZP symbol "49 MN -07" działka budowlana - teren mieszkaniowy przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.
* max 15% zabudowy
* max wys. zabudowy: do 10 metrów.

MEDIA
- woda na działce, energia elektryczna, gaz i kanalizacja dostępne w sąsiednich działkach.

SĄSIEDZTWO:
W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych, bardzo dobry dojazd do dróg wylotowych i Bielska-Białej.
Działka nasłoneczniona, piękna, ogrodzona z 3 stron.
Komfortowy metraż nieruchomości pozwoli na budowę wymarzonego domu wraz z dużym ogrodem.

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 2007mkw.

WYMIARY:

- front ok 21m,
- długość ok 75m2

LOKALIZACJA:

 Dobra komunikacja z centrum Bielska, a także z trasami wylotowymi w każdym kierunku (S1).

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!

Osoba prowadząca: MAGDA KOLENDA TEL. 533 939 344,e-mail: magda@profeocn.pl

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-GS-12759
Powierzchnia 2 007,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Wymiary działki 21x75 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

PCN-GS-10537

SUPER OFERTA!!!!!! NIEZWYKLE UROKLIWA DZIAŁKA Z PRYWATNYM LASEM I PIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRY! CENA OBEJMUJE PROJEKT BUDOWLANY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO O WYJĄTKOWO NOWOCZESNEJ ARCHITEKTURZE! WSZYSKIE POTRZEBNE POZWOLENIA MASZ Z GŁOWY - GOTOWA DO ROZPOCZĘCIA BUDOWY!!!  OPIS: Na ...

Powierzchnia
2 116,00 m2
Cena za m2
236,29 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
działka na sprzedaż

PCN-GS-11965

PARCELA SKŁADAJĄCA SIĘ Z DWÓCH DZIAŁEK O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 1983m2 W CENIE 380.000zł !!!  Działka budowlana  w Bielsku-Białej (Komorowicach Krakowskich) IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ GRATKA DLA INWESTORA MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA ...

Powierzchnia
1 983,00 m2
Cena za m2
191,63 zł
cena 380 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
działka na sprzedaż

PCN-GS-12614

TOP OFERTA NA WIOSNĘ! DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ PRZYGOTOWANA POD INWESTYCJĘ WYDANE POZWOLENIE NA BUDOWĘ - 4 APARTAMENTY NIERUCHOMOŚĆ OGRODZONA I UZBROJONA - ZACZNIJ BUDOWĘ JUŻ TERAZ! GÓRNE PRZEDMIEŚCIE - POWIERZCHNIA 956 m2  WJAZD Z DROGI PUBLICZNEJ - GOTOWE ...

Powierzchnia
956,00 m2
Cena za m2
459,21 zł
cena 439 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
działka na sprzedaż

PCN-GS-12761

NAJNOWSZA OFERTA DZIAŁKI ul. KAJZARA Niezwykle urokliwe miejsce - JEDNA Z OSTATNICH DZIAŁEK W TYM MIEJSCU ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM - dzielnica ZŁOTE ŁANY NIERUCHOMOŚĆ DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW! OPIS: Działka budowlana o powierzchni 942m2  zlokalizowana w ...

Powierzchnia
942,00 m2
Cena za m2
528,66 zł
cena 498 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany