52
ofert
Marcin Ryczek

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22286

Licencja: 22286

marcin@profeocn.pl

510 890 190
33 497 61 60

zostaw wiadomość
8 980,00 zł/m2 cena: 449 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

SUPER WYKOŃCZONE MIESZKANIE - Z PRAWDZIWYM KLIMATEM!
2-POKOJOWE Z DODATKOWĄ WNĘKĄ SYPIALNĄ/POKOJEM DO PRACY!

W CENIE WSZYSTKIE ZABUDOWY STAŁE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH 

KORZYSTNA EKSPOZYCJA, UROKLIWY BALKON Z OTWARTYM WIDOKIEM NA ZIELEŃ - TUTAJ POCZUJESZ SIĘ WYJĄTKOWO!

DUŻA PIWNICA w cenie!!!
* dostępne od sierpnia/września 2026!

OPIS:
NIEZWYKLE UROKLIWE mieszkanie 2/3-pokojowe o pow. 50 m2 usytuowane na 2-piętrze niskiego bloku zacisznej części Złotych Łanów ! MIESZKANIE CECHUJE SIĘ BARDZO PRAKTYCZNYM UKŁADEM, ZNAKOMICIE WYKOŃCZONYM I ZAARANŻOWANYM, z oddzielną-ustawną kuchnią, sypialnią oraz salonem, w którym udało się wydzielić dodatkową wnękę sypialną z przestrzenią do pracy - praktyczne i pomysłowe rozwiązanie! PONADTO cechuje się świetnym usytuowaniem - od strony południowej i zachodniej, a to wszystko w otoczeniu klimatycznego starodrzewia.

Pod kątem bliskości do szerokiej infrastruktury, w tym szkół, przedszkoli, przystanków, supermarketów czy dostępu do centrum miasta - usytuowane rewelacyjnie!

Mieszkanie JEST GOTOWE DO WEJŚCIA w związku z czym jest to również bardzo konkretna opcja pod inwestycję. Cena obejmuje wszystkie zabudowy stałe widoczne na zdjęciach!

ROZKŁAD:
* salon + wnęka sypialna z miejscem do pracy, z wyjściem balkon - bardzo przyjemny widok od strony południowej,
* kuchnia oddzielna z oknem,
* przedpokój z dwiema szafami w stałej zabudowie,
* sypialnia, 
* łazienka z prysznicem i wc,
+ do mieszkania przynależy duża piwnica w cenie!

OGRZEWANIE:
MIEJSKIE!

KOSZTY UTRZYMANIA:
* opłata do spółdzielni, a w niej wszystkie opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy + ogrzewanie, zużycie wody i wywóz śmieci na 3 osoby: ok 940 zł,
* dodatkowo płatne prąd i gaz.

OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB CENIĄCYCH NOWOCZESNOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ,
KOMFORT, JAKOŚĆ I CISZĘ!
ZADZWOŃ - ODPOWIEM NA KAŻDE PYTANIE - 510 890 190

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MS-12774
Powierzchnia 50,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu CO, ochrona, woda, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 2

Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Liczba WC 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11380

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENTY Z TARASAMI I BALKONAMI  SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 2-pokojowy z dużą garderobą o pow. 49,17m2 z BALKONEM o pow. 8,76m2 OPIS: NOWY ...

Powierzchnia
49,17 m2
Cena za m2
9 400,00 zł
cena 462 198
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11466

 INWESTYCJA W ZNAKOMICIE SKOMUNIKOWANEJ CZĘŚCI MIASTA! POŁĄCZENIE TRADYCYJNEGO, PONADCZASOWEGO STYLU W DUCHU NOWOCZESNOŚCI!!!   USTAWNY apartament w gruntownie odremontowanym i odrestaurowanym budynku łączy w sobie nowoczesne rozwiązania przy zachowaniu ponadczasowego ...

Powierzchnia
40,02 m2
Cena za m2
9 595,20 zł
cena 384 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11639

APARTAMENT, KTÓWY WYRÓŻNIA PRZESTRZEŃ W CZĘŚCI DZIENNEJ! KAMERALNIE USYTUOWANY, Z WIDOKIEM NA WYSOKĄ ZIELEN! WYSOKI STANDARD BUDOWNICTWA - Z DOSKONAŁĄ KOMUNIKACJĄ! OPIS: USTAWNY APARTAMENT 2-POKOJOWY o pow. projektowej 46,57 m2 z przynależnym DUŻYM tarasem zlokalizowane ...

Powierzchnia
46,57 m2
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 507 613
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11645

INWESTYCJA W DUCHU NOWNOCZESNOŚCI - ODDANA DO UŻYTKU!!! KOMFORTOWY APARTAMENT 3 POKOJOWY Z GARDEROBĄ O POW.  54,28 m2!! Z BALKONEM O POW 3,1 m2! DOSKONAŁA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ!   OPIS INWESTYCJI: NOWOCZESNA INWESTYCJA zlokalizowana w bezpośrednim dostępie ...

Powierzchnia
54,28 m2
Cena za m2
9 900,00 zł
cena 537 372
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum