oferta specjalna
34
ofert
Kamila Modliszewska

Specjalista ds. nieruchomości

kamila@profeocn.pl

510 890 290
33 497 61 60

zostaw wiadomość
10 400,00 zł/m2 cena: 600 600 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TOP LOKALIZACJA - ALEKSANDROWICE
APARTAMENT Z OGRÓDKIEM PRZY LOTNISKU

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA - KAMERALNA ZABUDOWA

MIESZKANIE 3-pokojowe ROGOWE o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem

NIE CZEKAJ - WYJĄTKOWA OKAZJA 

 
OPIS MIESZKANIA:
Najnowsza inwestycja pod Lotniskiem. KOMFORTOWY apartament o pow. 57,75m2, 3-pokojowy usytuowany na parterze w nowym apartamentowcu w dzielnicy Alesandrowice! Do mieszkania przynależy południowy duży i ustawny taras oraz SŁONECZNY ogródek, osiedle zamykane, dostępne miejsca postojowe zewnętrzne.

OPIS INWESTYCJI:

Inwestycja obejmuje dwa kameralne budynki, łącznie TYLKO 8 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - komfortowe apartamenty o pow. 57,75 - 63,15m2. Wyróżnia ją nowoczesna, spójna z otoczeniem architektura, duże tarasy i ogródki oraz niepowtarzalna lokalizacja zapewniająca. To nie tylko wygodny dostęp zarówno do terenów rekreacyjnych i sportowych na lotnisku, lasu i stoku narciarskiego pod Dębowcem, kawiarni jak również przydatnych w codziennym życiu placówek oraz szerokiej infrastruktury usługowo-handlowej + dróg wylotowych praktycznie w każdym kierunku. Całość inwestycji starannie zagospodarowana i ogrodzona, o łącznej powerzchni ponad 1 860m2. Dla mieszkańców przewidziana zewnątrzna wiata rowerowa, przestronne miejsca postojowe oraz części zielone.

Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane dodatkowo płatne:
* miejsca postojowe zewnętrzne w cenie 27 tyś zł każde ( obligatoryjnie jedno miejsce postojowe dla lokalu).

ROZKŁAD MIESZKANIA - PARTER 57,75 m2:
*
salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią - 22,40m2,
* pokój/ sypialnia -10,00m2,
* pokój dziecięcy - 11,80m2,
* łazienka z wc - 4,85m2,
* przedpokój z miejscem na dużą szafę w zabudowie - 2,70m2,
* korytarz - 6,00m2,
+ przynależny duży taras z ogródkiem rogowym o pow. ok 70m2

STANDARD WYKOŃCZENIA:
*
ściany nośne zewnętrzne z pustaka silicat termalica + ocieplenie styropianem 20 cm,
* ściany działowe (oddzielające mieszkania) z pustaka akustycznego,
* dach pokryty dachówką betonową BRAAS z powłoką Cisar ( dodatkowo lakierowana),
* tynk zewnętrzny silikonowy wraz z elementami dekoracyjnymi,
* tynki wewnętrzne gipsowe,
* okna PCV wysokiej klasy 3 - szybowe,
* taras wyłożony płytkami,
* balkon z barierką stalową,
* instalacje: elektryczna i domofonowa, internetowa i antenowa, wodno-kanalizacyjna oraz grzewcza - ogrzewanie podłogowe!
* kocioł gazowy dwufunkcyjny, kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania.

LOKALIZACJA:
ALAKSANDROWICE / LOTNISKO - Lokalizacja idealna dla osób szukających spokoju i prywatności. Miejsce to zyskuje na swej atrakcyjności z uwagi na doskonale rozwiniętą w pobliżu infrastrukturę sportowo - rekreacyjną oraz usługowo-handlową w postaci licznych sklepów, kawiarni, placówek, ale również piękne tereny spacerowe, szlaki górskie, stok Dębowca czy trasy rowerowe.

Kujący nie płaci podatku PCC 2%!

KUP Z NAMI - SZYBKO I BEZPIECZNIE!
* oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu;
* zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję!
 
 
EKSKLUZYWNA POSZUKIWANA LOKALIZACJA,
NAJNOWSZA INWESTYCJA DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH DUŻEGO KOMFORTU
I WYSOKIEGO STANDARDU W SUPER LOKALIZACJI

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
510 890 290

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MS-12775
Powierzchnia 57,75 m²
Powierzchnia użytkowa 57,75 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu do wykończenia
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA, INTERNETOWA
Rok budowy 2026
Widok góry
Gaz jest
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie podłogowe
Odległość do komunikacji publicznej [m] 150 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 500 m
Odl. do przedszkola [m] 400 m
Tarasy taras duży
Usytuowanie dwustronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 22,40m2, 11,80m2, 10,00m2 m2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,85 m2
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 4,85 m2
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 8,70 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12717

APARTAMENT 2-POKOJOWY  NA PARTERZE Z TARASEM I OGRÓDKIEM IDEALNY DLA PARY LUB POD INWESTYCJĘ NA WYNAJEM! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ PODATKU ...

Powierzchnia
47,52 m2
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 522 720
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12724

APARTAMENT 4-POKOJOWY  POŁOŻONY NA DRUGIM PIĘTRZE Z NAROŻNYM BALKONEM IDEALNY DLA RODZINY! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ PODATKU PCC! Inwestycja zlokalizowana ...

Powierzchnia
65,33 m2
Cena za m2
9 300,00 zł
cena 607 569
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11380

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENTY Z TARASAMI I BALKONAMI  SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 2-pokojowy z dużą garderobą o pow. 49,17m2 z BALKONEM o pow. 8,76m2 OPIS: NOWY ...

Powierzchnia
49,17 m2
Cena za m2
9 400,00 zł
cena 462 198
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11639

APARTAMENT, KTÓWY WYRÓŻNIA PRZESTRZEŃ W CZĘŚCI DZIENNEJ! KAMERALNIE USYTUOWANY, Z WIDOKIEM NA WYSOKĄ ZIELEN! WYSOKI STANDARD BUDOWNICTWA - Z DOSKONAŁĄ KOMUNIKACJĄ! OPIS: USTAWNY APARTAMENT 2-POKOJOWY o pow. projektowej 46,57 m2 z przynależnym DUŻYM tarasem zlokalizowane ...

Powierzchnia
46,57 m2
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 507 613
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica