nowa oferta
52
ofert
Marcin Ryczek

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22286

Licencja: 22286

marcin@profeocn.pl

510 890 190
33 497 61 60

zostaw wiadomość
72,13 zł/m2 cena: 2 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

EKSKLUZYWNY APARTAMENT O KORZYSTNEJ EKSPOZYCJI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ - Z WIDOKIEM NA GÓRY!
- BARDZO NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA - POMPA CIEPŁA! -

DLA PIERWSZEGO NAJEMCY, z indywidualnym miejscem zewnętrznym w cenie!

NA WYPOSAŻENIU OGRZEWANIE PODŁOGOWE oraz KLIMATYZACJA! 

 
OPIS:
Atrakcyjne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka o pow. 30,5 m2, mieszkanie kompleksowo wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz, nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie nowe - wykończone w wysokim standardzie i dbałością o każdy szczegół! Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, z indywidualnym miejscem zewnętrznym na terenie posesji w cenie! Wyjątkowa kameralność i znakomite połączenie z centrum miasta, jak i rozwita infrastruktura usługowo-handlowa w pobliżu to kolejne atuty.

WAŻNE:
* Dla Pierwszego Najemcy!
* pompa ciepła!
* na wyposażeniu klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe,

* do mieszkania przynależy miejsce zewnętrzne na terenie posesji - w cenie,
* niskie koszty utrzymania!

ROZKŁAD:
* salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią, wyposażone kompleksowo,
* łazienka z wc,
* przedpokój z szafą w zabudowie,
+ indywidualne miejsce postojowe!
+ indywidualna komórka lokatorska!

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane - zgodnie z prezentowaną dokumentacją zdjęciową

OGRZEWANIE - NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA!
- rozliczenie zgodnie z indywidualnymi licznikami zużycia!

LOKALIZACJA:
Górne Przedmieście - mieszkanie usytuowane w bardzo kameralnym miejscu, co przekłada się na ciszę i spokój ale również z dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową w postaci sklepów w pobliżu, przystanków mzk oraz wszystkich innych niezbędnych placówek. Budynek usytuowany jest kameralnie z dala od drogi głównej ale w znakomitym połączeniu!

KOSZTY UTRZYMANIA:
* odstępne dla właściciela - 2200 zł (miesięcznie),
* opłata do wspólnoty to TYLKO 135 zł!
* dodatkowo płatne media wg indywidualnych liczników zużycia!
* kaucja 4400 zł zwrotna.

JEŚLI SZUKASZ NOWEGO I PRZYTULNEGO APARTAMENTU, WYPOSAŻONEGO W WYSOKIM STANDARDZIE W KAMERALNYM I ŚWIETNIE POŁĄCZONYM Z CENTRUM MIASTA MIEJSCU TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIE - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MW-12773
Powierzchnia 30,50 m²
Powierzchnia użytkowa 30,50 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Rodzaj budynku apartamentowiec
Kaucja zabezp. 4400
Standard
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, ochrona
Opłaty wg liczników prąd, woda, CO
Liczba pięter w budynku 2
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 135 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Rok budowy 2025
Widok góry
Woda jest
Dojazd asfalt
Ogrzewanie podłogowe
Klimatyzacja tak
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12686

EKSKLUZYWNA NOWA INWESTYCJA w BIELSKU-BIAŁEJ - STARY BROWAR - NOWOCZESNY APARTAMENT TYPU STUDIO Z BALKONEM  DLA PIERWSZEGO NAJEMCY - ŚWIEŻO WYKOŃCZONY MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU I KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE! OPIS: KOMFORTOWY APARTAMENT - TYPU STUDIO o pow. 33 m2 ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
69,70 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12548

ATRAKCYJNY APARTAMENT - TYPU STUDIO Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ, OBOK RATUSZA!!! TYLKO TERAZ!!!  OPIS APARTAMENTU: ATRAKCYJNY W PEŁNI WYPOSAŻONE APARTAMENT typu studio - kawalerka o pow. 39m2 W SAMYM SERCU MIASTA. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dbałością ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12589

NOWY APARTAMENT o pow. 40m2 2-pokojowy z GARAŻEM za dodatkową opłatą 200 zł SUPER OFERTA-  nowy apartamentowiec  * ZGODA NA NAJEM ZE ZWIERZĘTAMI ul. Konwaliowa   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT NOWY - 2 pokojowy o pow. 40m2 zlokalizowany na I piętrze NOWEGO apartamentowca ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Wapienica
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12608

2-pokojowe w niskim bloku pow. 44m2    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 4-piętrze niskiego bloku - ul. REGERA (WAPEINICA). Bardzo dobrze nasłonecznione z uwagi na usytuowanie okien od strony południowo-zachodniej z widokiem na góry i osiedle. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,36 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica