oferta specjalna
31
ofert
Izabela Mucha

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 19631

Licencja: 19631

izabela@profeocn.pl

510 890 190
33 497 61 60

zostaw wiadomość
63,13 zł/m2 cena: 2 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!!
NAJEM Z FAKTURĄ - 23%

SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY
WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM

dla osób poszukujących gotowych rozwiązań

NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje w pełni wyposażony
POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni

z TARASEM I WYJĄTKOWYM WIDOKIEM 
* do mieszkania przynależy GARAŻ

OPIS:
KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-pokojowe o powierzchni 36,43m2 usytuowane na III piętrze NOWOCZESNEGO APARTAMENTOWCA z widokiem na pasmo zieleni - POD DĘBOWCEM. 
APARTAMENT niezwykle atrakcyjny, w pełni wyposażony, nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych, można zamieszkać wnosząc swoje osobiste rzecz!!!

WYKOŃCZONY z dbałością o  każdy szczegół z dużym naciskiem na jakość i wysoki standard, MIESZKANIE z NIEZWYKŁYM widokiem niczym nie przysłoniętym i atrakcyjnym balkonem z wyjściem z każdego pokoju - do  dyspozycji Najemcy.

W tym wyjątkowym miejscu można odpocząć od miejskiego zgiełku  i poczuć się wyjątkowo!!!!

Idealne dla osób poszukujących gotowych i komfortowych rozwiązań.
Nowoczesna architektura budynku to duży atut tej niepowtarzalnej inwestycji, klatka schodowa zadbana, w budynku znajduje się widna, zamykana na domofon. Teren monitorowany.

APARTAMENT PRZEZNACZONY dla osób KTÓRE POSZUKUJĄ CISZY I SPOKOJU Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ GÓR I DOBRĄ KOMUNIKACJĄ Z CENTRUM MIASTA jak i bliskością natury.

ROZKŁAD:
* salon z kompletnym wyposażeniem, w tym komoda, TV, sofa rozkładana, stolik okolicznościowy + 2 krzesła, z wyjściem na widokowy balkon, połączony z kuchnią wyposażoną w niezbędne sprzęty AGD  piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, płyta indukcyjna i okap,
* w łazience pralka,
* sypialnia z łóżkiem, szafą w zabudowie stałej na wymiar i szafką nocną - również z wyjściem na balkon,
* łazienka z WC, na wyposażeniu pralka.

WAŻNE:
* JEDNO Z NIEWIELU MIESZKAŃ w tej lokalizacji do dyspozycji nowych Najemców - z przestronnym tarasem i pięknym widokiem,

* do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie posesji - w cenie najmu!
* na wyposażeniu jest także
klimatyzacja Daikin posiada funkcje chłodzenia, grzania i wentylatora (jednostka zewnętrzna na dachu budynku),
* OGRZEWANIE PODŁOGOWE - MIEJSKIE.

KOSZTY UTRZYMANIA:
* odstępne dla wynajmującego: 2.300 zł netto + VAT 23%,
* czynsz do wspólnoty ok 330 zł
* zaliczki na media 370 zł
* + prąd zużycie
* kaucja zwrotna: 5.000 zł

LOKALIZACJA:
PRESTIŻOWA lokalizacja z uwagi na bliskość do centrum jak i zarówno terenów zielonych, rekreacyjnych znajdujących się w bliskim sąsiedztwie, bardzo dobry dojazd do centrum miasta oraz dróg wylotowych. W pobliżu doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa w postaci punktów usługowo-handlowych, sklepy, przedszkole, szkoła, przystanek MZK, basen.

STAN TECHNICZNY:
*
bardzo dobry, apartament bardzo zadbany, na wysokiem poziomie.

ATRAKCYJNA OFERTA dla osób poszukujących gotowych rozwiązań, bliskiego dostępu do terenów zielonych, nowoczesnej architektury, widoków na panoramę gór i komfortu na dużym balkonie.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!!!

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MW-12795
Powierzchnia 36,43 m²
Powierzchnia użytkowa 36,43 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Kaucja zabezp. 6000
Standard
Opłaty w czynszu ochrona, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd, CO, woda
Liczba pięter w budynku 4
Garaż garaż
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 300 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2022
Widok góry
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni gres
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa
Wyposażenie dodatkowe pralka
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12771

TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT POD DĘBOWCEM - okolice Szyndzielni z TARASEM I WYJĄTKOWYM WIDOKIEM  OPIS: KOMFORTOWE ...

Powierzchnia
36,59 m2
Cena za m2
71,06 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Dębowiec
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12796

APARTAMENT POD DĘBOWCEM - ul. BLISKA  TYLKO TERAZ - TAKA OKAZJA!!! NAJEM Z FAKTURĄ - 23% 2.400 zł netto SKORZYSTAJ i BĄDŹ PIERWSZY WYSOKI STANDARD - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - POD DĘBOWCEM dla osób poszukujących gotowych rozwiązań NOWOCZESNY APARTAMENT 2 pokoje ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,88 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dębowiec

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12548

ATRAKCYJNY APARTAMENT - TYPU STUDIO Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ, OBOK RATUSZA!!! TYLKO TERAZ!!!  OPIS APARTAMENTU: ATRAKCYJNY W PEŁNI WYPOSAŻONE APARTAMENT typu studio - kawalerka o pow. 39m2 W SAMYM SERCU MIASTA. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dbałością ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12589

NOWY APARTAMENT o pow. 40m2 2-pokojowy z GARAŻEM za dodatkową opłatą 200 zł SUPER OFERTA-  nowy apartamentowiec  * ZGODA NA NAJEM ZE ZWIERZĘTAMI ul. Konwaliowa   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT NOWY - 2 pokojowy o pow. 40m2 zlokalizowany na I piętrze NOWEGO apartamentowca ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum