54
ofert
Marcin Ryczek

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22286

Licencja: 22286

marcin@profeocn.pl

510 890 190
33 497 61 60

zostaw wiadomość
7 390,11 zł/m2 cena: 269 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska!
ŚWIETNY DOJAZ DO CENTRUM I DOSTĘP DO ROZWINIĘTEJ INFRASTRUKTURY
USŁUGOWO-HANDLOWEJ - Os. Kopernika

DOSKONAŁA OFERTA INWESTYCYJNA!!
 
OPIS:
Na sprzedaż naprawdę ustawne mieszkanie o pow. 36,4 m2 znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku, w wygodnej lokalizacji - w pobliżu lotniska rekreacyjnego -  w budynku z windą. Mieszkanie posiada słoneczny, a przede wszystkim niezwykle widokowy balkon, oddzielną i jasną kuchnię z oknem, sypialnię, łazienkę oraz przedpokój + przynależną niewielką piwnica. Stan mieszkania - do remontu.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
* duży pokój z wyjściem na widokowy balkon,
* sypialnia,
* oddzielna kuchnia z oknem,
łazienka + wc, z wanną,
przedpokój

WAŻNE:
* korzystna ekspozycja!
* korzystny układ!
* mieszkanie z możliwością aranżacji wg własnych preferencji - DO REMONTU!
* widok z balkonu na góry i panoramę miasta,
* okna plastikowe,
* przynależna niewielka piwnica,
* ogrzewanie miejskie!!
* mieszkanie w stanie faktycznym jak na ostatnim zdjęciu.

LOKALIZACJA:
Znakomita pod wieloma względami - w pobliżu znakomicie rozwiniętych terenów rekreacyjnych, szerokiej infrastruktury usługowo-handlowej, z zapleczem szkół, przedszkola czy przychodni - na wyciągnięcie ręki! Prosty dojazd do centrum miasta, szybki dojazd do dróg wylotowych!

KOSZTY:
* czynsz miesięczny do spółdzielni to ok. 650 zł w tym: ogrzewanie, fundusz remontowy, zimna woda, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych,
* dodatkowo płatny prąd wg. zużycia

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ - MIESZKANIE MA MNÓSTWO ATUTÓW!

W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI!
JEŚLI SZUKASZ MIESZKANIA  Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM, W ATRAKCYJNEJ CENIE: 

tel. 510 890 190

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MS-12776
Powierzchnia 36,40 m²
Powierzchnia użytkowa 36,40 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, ochrona, woda
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 10
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Spółdzielcze wł. - księga
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Plac zabaw tak
Widok góry
Woda jest
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11465

 INWESTYCJA W ZNAKOMICIE SKOMUNIKOWANEJ CZĘŚCI MIASTA! POŁĄCZENIE TRADYCYJNEGO, PONADCZASOWEGO STYLU W DUCHU NOWOCZESNOŚCI!!!   USTAWNY apartament w gruntownie odremontowanym i odrestaurowanym budynku łączy w sobie nowoczesne rozwiązania przy zachowaniu ponadczasowego ...

Powierzchnia
29,63 m2
Cena za m2
10 462,37 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12628

NOWA INWESTYCJA - I ETAP JUŻ ODDANY DO UŻYTKOWANIA NOWOCZESNE OSIEDLE Z WIDOKIEM NA GÓRY I PANORAMĘ MIASTA APARTAMENT NA 1 PIĘTRZE SUPER LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM  Apartament 1-pokojowy o pow. 30m2 Z BALKONEM OPIS: NOWY APARTAMENT 1-pokojowy o pow. 30m2 położony ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
11 333,33 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Sarni Stok
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12664

APARTAMENT 1-POKOJOWY TYPU KAWALERKA NA PIERWSZYM PIĘTRZE Z BALKONEM   IDEALNY DLA SINGLA LUB POD INWESTYCJĘ! NOWA INWESTYCJA - JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI  BARDZO SPOKOJNA I ZIELONA LOKALIZACJA  (BIELSKO-BIAŁA ALEKSANDROWICE) RYNEK PIERWOTNY - NIE PŁACISZ ...

Powierzchnia
27,17 m2
Cena za m2
11 900,00 zł
cena 323 323
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12733

NOWA INWESTYCJA - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA - POMPA CIEPŁA *** ZYSKAJ WYJĄTKOWY APARTAMENT dla siebie lub pod inwestycję!  apartament o pow. 30,58 m2 typu STUDIO (kawalerka) OPIS: NOWY ...

Powierzchnia
30,58 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 330 264
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum