oferta specjalna
36
ofert
Izabela Mucha

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 19631

Licencja: 19631

izabela@profeocn.pl

510 715 808
33 497 61 60

zostaw wiadomość
33,33 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOWOCZESNE MIESZKANIE - WYPOSAŻONE
W WYSOKIM STANDARDZIE - dla WYMAGAJĄCYCH
niski zabudowa - os. Złote Łany w pobliżu Straconki

* brak zgody właściciela na najem dla obcokrajowców - wymagany najem okazjonalny
* dostępny od maja

OPIS:
WYPOSAŻONE - 2 pokojowe o pow. 45m2 wykończone w WYSOKIM STANDARDZIE I DOBRYM GUŚCIE w niskim budynku. KOMFORTOWO I FUNKCJONALNE mieszkanie, znajduje się dobrze skomunikowanej części miasta na pograniczu Straconki z os. Złote łany, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego 4 piętrowego budynku, w zaciszu zieleni z ekspozycją balkonu od południowego-zachodu.

WYPOSAŻENIE MIESZKANIA:
* NOWOCZESNA KUCHNIA w stałej zabudowie wyposażona (lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka BOSCH),
* SALON meble nowoczesnej generacji w salonie, komoda, komplet wypoczynkowy, telewizor LCD,
* SYPIALNIA łoże małżeńskie 140x200, szafka nocna, komoda,
* ŁAZIENKA prysznic, pralka, nowoczesna aranżacja,
* PRZEDPOKÓJ, szafka odzież i na buty.

FUNKCJONALNY ROZKŁAD MIESZKANIA:
* przedpokój,
* salon z balkonem,
* sypialnia,
* oddzielna kuchnia, w pełni wyposażona.

NOWOCZESNE MIESZKANIE DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA:
Z uwagi na bliski dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej w postaci sklepów, przychodni, terenów rekreacyjnych i znajdujących się w bliskim sąsiedztwie przystanków mzk.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA (opłaty miesięczne):
* odstępne dla właściciela - 1.500 zł,
* czynsz - 800zł (dla dwóch osób), w tym zaliczki na poczet zużycia ciepłej i zimnej wody oraz ogrzewanie miejskie,
* zużycie prądu,
Kaucja zwrotna w wysokości 3.000 zł.

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MW-12809
Powierzchnia 45,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu CO, woda
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 800 PLN

mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12548

ATRAKCYJNY APARTAMENT - TYPU STUDIO Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ, OBOK RATUSZA!!! TYLKO TERAZ!!!  OPIS APARTAMENTU: ATRAKCYJNY W PEŁNI WYPOSAŻONE APARTAMENT typu studio - kawalerka o pow. 39m2 W SAMYM SERCU MIASTA. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dbałością ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Wapienica
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12608

2-pokojowe w niskim bloku pow. 44m2    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 4-piętrze niskiego bloku - ul. REGERA (WAPEINICA). Bardzo dobrze nasłonecznione z uwagi na usytuowanie okien od strony południowo-zachodniej z widokiem na góry i osiedle. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,36 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12726

SUPER CENA - TYLKO TERAZ Mieszkanie bezczynszowe pow. ok. 40m2  przeznaczone dla 1 lub 2 dorosłych osób pracujących OPIS: Do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. ok. 40m2 położony na parterze prywatnego, wolnostojącego budynku zlokalizowanego na osiedlu domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12755

Bielsko-Biała ul. Marii Konopnickiej - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią DOSTĘPNE OD ZARAZ! BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANE KAMERALNE OSIEDLE! mieszkanie bardzo zadbane. -NAJEM OKAZJONALNY-   OPIS: Atrakcyjne mieszkanie - 2 POKOJOWE o pow. 51 m2 o ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
31,01 zł
cena 1 600