oferta specjalna
34
ofert
Izabela Mucha

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 19631

Licencja: 19631

izabela@profeocn.pl

510 715 808
33 497 61 60

zostaw wiadomość
46,98 zł/m2 cena: 2 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOWE MIESZKANIE 2 pokoje W CENTRUM
ul. Sempołowska

z WIDOKIEM NA PARK

SUPER OFERTA!
OPIS:
Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,57m2 niezwykle funkcjonalne z kameralnym tarasem skierowanym na części zielone (park) usytuowane od strony zachodniej. Mieszkanie NOWE - wykończone w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół! Mieszkanie bardzo jasne, z uwagi na duże przeszklenia zlokalizowane w doskonałej części miasta, blisko CENTRUM, a zarazem blisko dróg wylotowych w każdym kierunku, wyjątkowa kameralność tej nieruchomości to kolejny atut.

WAŻNE:
* nowoczesne rozwiązania - ogrzewanie podłogowe w kuchni oraz łazience,
* kameralna inwestycja,
* w budynku znajduje się winda,
* miejsce postojowe na terenie posesji,
* cisza, spokój, balkon usytuowany od strony zachodniej z widokiem na park,
to duże atuty tej nieruchomości!

ROZKŁAD:
* salon połączony z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras,
* sypialnia z wyjściem na taras, 
* łazienka z wc,
* z przedpokoju wejście do przestronnej i dobrze zaprojektowanej garderoby.

OGRZEWANIE:
* indywidualne dla mieszkania (piec dwu-funkcyjny), wg indywidualnych odczytów liczników,
* ogrzewanie podłogowe w kuchni oraz łazience.

LOKALIZACJA:
Blisko centrum - kameralna zabudowa, teren inwestycji, ogrodzony, brama wjazdowa zamykana na pilota, garaż w budynku otwierany na pilota, w budynku znajduje się również winda. Blisko centrum, w pobliżu park, tereny spacerowe, doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa w postaci sklepów, przystanków mzk.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA:
* odstępne dla właściciela - 2.000 zł (miesięcznie),
* czynsz do wspólnoty ok 215 zł (miesięcznie), w tym utrzymanie części wspólnych,
* media wg zużycia (prąd, woda, w okresie zimowym ogrzewanie),
* kaucja 4.000 zł (zwrotna).

JEŚLI SZUKASZ MIESZKANIA PRZYTULNEGO, WYPOSAŻONEGO W WYSOKIM STANDARDZIE W KAMERALNYM MIEJSCU TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIE - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

 

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MW-12804
Powierzchnia 42,57 m²
Powierzchnia użytkowa 42,57 m²
Liczba pokoi 2
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 4000
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 215 PLN
Okna PCV
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2013
Widok park/skwer
Dojazd asfalt
Ogrzewanie własne gazowe - junkers
Winda tak
Tarasy taras duży
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni gres
Wyposażenie kuchni płyta ceramiczna, meble kuchenne na wymiar, lodówka, stała zabudowa
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki wanna

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12548

ATRAKCYJNY APARTAMENT - TYPU STUDIO Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ, OBOK RATUSZA!!! TYLKO TERAZ!!!  OPIS APARTAMENTU: ATRAKCYJNY W PEŁNI WYPOSAŻONE APARTAMENT typu studio - kawalerka o pow. 39m2 W SAMYM SERCU MIASTA. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dbałością ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Wapienica
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12608

2-pokojowe w niskim bloku pow. 44m2    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 4-piętrze niskiego bloku - ul. REGERA (WAPEINICA). Bardzo dobrze nasłonecznione z uwagi na usytuowanie okien od strony południowo-zachodniej z widokiem na góry i osiedle. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,36 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12652

MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM, SŁONECZNYM BALKONEM OD STRONY POŁUDNIOWEJ OSIEDLE 4 PORY ROKU ZACISZNE, WIDOKOWE MIEJSCE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE OPIS: Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m2 z pięknym widokiem na pasmo gór, zlokalizowane na 1-piętrze w 2-piętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12683

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta z dużym ogrodem to oferta jest ...

Powierzchnia
45,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 2 500