oferta specjalna
34
ofert
Izabela Mucha

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 19631

Licencja: 19631

izabela@profeocn.pl

510 715 808
33 497 61 60

zostaw wiadomość
49,72 zł/m2 cena: 2 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

KOMFORTOWY APARTAMENT 2 - pokojowy
Z GARAŻEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ
os. PROMIENNE
* umowa najmu okazjonalnego

OPIS:
KOMFORTOWY WYKOŃCZONY w najwyższym standardzie APARTAMENT 2-pokojowy o pow. ok 46,26 m2 usytuowane od strony zachodniej z widokiem na góry, na II piętrze apartamentowca zlokalizowanego przy ul. Zwierzynieckiej! 
Mieszkanie kompleksowo wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Apartament - wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół, całość doskonale się komponuje dając poczucie wyjątkowego komfortu, mieszkanie w doskonałej lokalizacji z dużymi przeszkleniami o ekspozycji południowo-zachodniej! Wyjątkowa kameralność tej nieruchomości to kolejny atut.

WAŻNE:
* apartament w pełni gotowy do zamieszkania od zaraz,

* przynależny garaż i komórka lokatorska w cenie,
* niskie opłaty do wspólnoty!
* mieszkanie umeblowane i wyposażone!
to duże atuty tej nieruchomości!

ROZKŁAD:
* salon połączony z aneksem kuchennym wyposażonym kompleksowo z wyjściem na balkon,
* sypialnia,
* łazienka z wc,
* przedpokój,
+ miejsce postojowe w garażu podziemnym,
+ komórka lokatorska.

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie wyposażone kompletnie, wszystko nowe, wszystko wykonane z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie:
* salon z aneksem kuchennym - kanapa narożna, stolik okolicznościowy, szafka pod TV, Telewizor, szafki wiszące, stół (oczekuje na dostawę) + 4 krzesła, kuchnia w zabudowie stałej wraz ze sprzętami AGD typu lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, czajnik elektryczny,

* w sypialni - łoże małżeńskie, szafki nocne, szafa,
* w przedpokoju - lustro, szafka na obuwie, a także obszerna garderoba w zabudowie stałej z pralką na wyposażeniu,
* łazienka z wc, nowoczesna kabina prysznicowa.

OGRZEWANIE:
MIEJSKIE!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie KAMERALNIE USYTUOWANE, co przekłada się na ciszę i spokój ale również z dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową w postaci sklepów w pobliżu, przystanków mzk oraz wszystkich innych placówek. Budynek usytuowany jest kameralnie z dala od drogi głównej!

KOSZTY UTRZYMANIA:
* odstępne dla właściciela - 2.300 zł (miesięcznie),
* do dyspozycji miejsce garażowe i komórka lokatorska - w cenie,
* opłata do wspólnoty to tylko ok 700zł, w tym zaliczki na poczet zużycia ciepłej, zimnej wody oraz ogrzewania,
* media: prąd rozliczane zgodnie z indywidualnymi licznikami zużycia,
* winda w budynku,
* kaucja 4.600 zł zwrotna.

 

JEŚLI SZUKASZ APARTAMENTU NOWOCZESNEGO, WYPOSAŻONEGO W WYSOKIM STANDARDZIE W KAMERALNYM MIEJSCU I DOSKONAŁĄ KOMUNIKACJĄ TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIE - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MW-12803
Powierzchnia 46,26 m²
Powierzchnia użytkowa 46,26 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 4600
Standard
Opłaty w czynszu CO, woda
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Garaż garaż
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2019
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Wyposażenie kuchni lodówka, meble kuchenne na wymiar, płyta indukcyjna, sprzęt AGD, stała zabudowa
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki natrysk
Wyposażenie dodatkowe pralka

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12548

ATRAKCYJNY APARTAMENT - TYPU STUDIO Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ, OBOK RATUSZA!!! TYLKO TERAZ!!!  OPIS APARTAMENTU: ATRAKCYJNY W PEŁNI WYPOSAŻONE APARTAMENT typu studio - kawalerka o pow. 39m2 W SAMYM SERCU MIASTA. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dbałością ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12652

MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM, SŁONECZNYM BALKONEM OD STRONY POŁUDNIOWEJ OSIEDLE 4 PORY ROKU ZACISZNE, WIDOKOWE MIEJSCE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE OPIS: Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m2 z pięknym widokiem na pasmo gór, zlokalizowane na 1-piętrze w 2-piętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12683

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta z dużym ogrodem to oferta jest ...

Powierzchnia
45,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 2 500
oferta specjalna

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12685

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja z WIDOKIEM NA GÓRY - w pakiecie W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
59,57 zł
cena 2 800