33
ofert
Izabela Mucha

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 19631

Licencja: 19631

izabela@profeocn.pl

510 890 190
33 497 61 60

zostaw wiadomość
54,55 zł/m2 cena: 3 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOWOCZESNY APARTAMENT Z WIDOKAMI na tereny zielone
ul. KUSTRONIA 
3 pokojowy - dla  NAJEMCY poszukującego komfortu!

NOWE MIESZKANIE w apartamentowcu
z miejscem postojowym   - w CENIE

w SUPER OFERCIE -  nowy apartamentowiec 

* umowa najmu okazjonalnego

 
OPIS:
NOWOCZESNY APARTAMENT NOWY - 3 pokojowy o pow.55 m2 zlokalizowany na IIp. NOWEGO apartamentowca z windą i niezwykłym widokiem na treny zielone, a w pobliżu centrum.

Mieszkanie wyposażone i zaaranżowane przez PROJEKTANTA W NOWOCZESNYM stylu z dbałością o każdy szczegół, MIESZKANIE KOMPLEKSOWO WYPOSAŻONE nie wymaga żadnych nakładów finansowych, wykończone w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół, w elementy stałe w pełni wyposażona kuchnia z dbałością o minimalny szczegół - kompleksowo wyposażona, garderoba doskonale zaaranżowana w zabudowie stałej na wymiar, jak i salon czy sypialnia, gabinet bądź pokój dla dziecka do własnej aranżacji całość tworzy urokliwy klimat, można w tym mieszkaniu poczuć się wyjątkowo.
Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w NOWYM APARTAMENTOWCU w pobliżu centrum osiedle ul. KUSTRONIA. Idealna lokalizacja dla osób poszukujących mieszkań doskonale skomunikowanych z centrum jak i dróg wylotowych w każdym kierunku, a także dla osób poszukujących bliskości do terenów zielonych jak i zaplecza usługowo-handlowego.

WAŻNE:
* apartament o komfortowym rozkładzie, 
* bardzo WYSOKI STANDARD - dla osób ceniących jakość i komfort,

do mieszkania przynależy widokowy taras - na części zielone niczym nie przyszłonięte,
* do mieszkania przynależy - miejsce postojowe na terenie posesji,

* jet wyposażone we wszystkie sprzęty,
* klatka schodowa - zadbana, czysta,
* umowa najmu okazjonalnego,
* preferowany najem bez zwierząt,

to duże atuty tej nieruchomości!

ROZKŁAD:
* przestrzenny salon połączony z aneksem kuchennym wyposażonym kompleksowo,
* sypialnia kompleksowo wyposażona,
* gabinet/pokój dla dziecka,
* przedpokój zagodpodarowany w szafę stała na wymiar,
* garderoba,
* łazienka z wc.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie KAMERALNIE USYTUOWANE w nowoczesnym kameralnym apartamentowcu, co przekłada się na ciszę i spokój, ale również z dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową w postaci sklepów w pobliżu, przystanków mzk oraz wszystkich innych placówek. 

KOSZTY UTRZYMANIA:
* odstępne dla właściciela - 3.000 zł miesięcznie,
* czynsz do wspólnoty 600zł miesięcznie w tym zaliczki na poczet zużycia ciepłej, zimnej wody i ogrzewania do rozliczenia.
* media wg zużycia (prąd),
* kaucja 6.000 zł zwrotna.
 
JEŚLI SZUKASZ APARTAMENTU PRZYTULNEGO 3 pokojowego
TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIE - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Nota prawna

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty PCN-MW-12791
Powierzchnia 55,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 10,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 6000
Standard
Opłaty w czynszu fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2022
Widok na podwórko
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras duży
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2
Klucze tak
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Wyposażenie kuchni szafki stojące, szafki wiszące, stała zabudowa, stół, sprzęt AGD, płyta indukcyjna, krzesła, meble kuchenne na wymiar, lodówka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa
Wyposażenie dodatkowe pralka
Liczba przedpokoi 1
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12589

NOWY APARTAMENT o pow. 40m2 2-pokojowy z GARAŻEM za dodatkową opłatą 200 zł SUPER OFERTA-  nowy apartamentowiec  * ZGODA NA NAJEM ZE ZWIERZĘTAMI ul. Konwaliowa   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT NOWY - 2 pokojowy o pow. 40m2 zlokalizowany na I piętrze NOWEGO apartamentowca ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12652

MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM, SŁONECZNYM BALKONEM OD STRONY POŁUDNIOWEJ OSIEDLE 4 PORY ROKU ZACISZNE, WIDOKOWE MIEJSCE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE OPIS: Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m2 z pięknym widokiem na pasmo gór, zlokalizowane na 1-piętrze w 2-piętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12683

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta z dużym ogrodem to oferta jest ...

Powierzchnia
45,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 2 500
oferta specjalna

Bielsko-Biała, BEZCZYNSZOWY APARTAMENT - w pobliżu centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12685

NOWA OFERTA - przedpremeriowa!!!! ATRAKCYJNY APARTAMENT - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią BEZCZYNSZOWY * dostępny od 1 maja z WIDOKIEM NA GÓRY - w pakiecie W POBLIŻU CENTRUM MIASTA z dostępem do ogrodu jeśli szukasz NOWEGO mieszkania z klimatem w pobliżu miasta ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
59,57 zł
cena 2 800